Minecraft AFK Client, Yazı Yazmadan Önce Bekletme

Melehat

Centipat
Makaleler
1
Yer
Valandovo, Kuzey Makedonya
Daha fazla  
Arkadaşlar, internetten bir AFK Client buldum. Kodlarını değiştirerek kendi oynadığım sunucuya uyarladım. Ama sunucuya daha bağlanmadan hemen "/login <şifre>" komutunu atıyor. Bu da bağlandıktan sonra tekrar giriş yapmamasına neden oluyor. Sunucuya bağlanmasını bekletip sonra "/login" attırmanın bir yolu var mı acaba?
1665242589853.png

Bahsettiğim /login komutunu bu Hoş geldin ekranından önce atıyor. Ben mesela bu "Hey Limonata41 Premier Network'e Hoş geldin!" yazısını gördükten sonra /login atacak şekilde ayarlayamaz mıyım?

Arkadaşlar, internetten bir AFK Client buldum. Kodlarını değiştirerek kendi oynadığım sunucuya uyarladım. Ama sunucuya daha bağlanmadan hemen "/login <şifre>" komutunu atıyor. Bu da bağlandıktan sonra tekrar giriş yapmamasına neden oluyor. Sunucuya bağlanmasını bekletip sonra "/login" attırmanın bir yolu var mı acaba?
Eki Görüntüle 1538771
Bahsettiğim /login komutunu bu Hoş geldin ekranından önce atıyor. Ben mesela bu "Hey Limonata41 Premier Network'e Hoş geldin!" yazısını gördükten sonra /login atacak şekilde ayarlayamaz mıyım?
Herhangi bir kod paylaşmamışsınız.
Herhangi bir döküman paylaşmamışsınız.
AFK Clienti nerden aldığınızı paylaşmamışsınız.

Nasıl yardım edebilir ki ?

Herhangi bir kod paylaşmamışsınız.
Herhangi bir döküman paylaşmamışsınız.
AFK Clienti nerden aldığınızı paylaşmamışsınız.

Nasıl yardım edebilir ki ?
Reklama girer diye paylaşmamıştım. Client MC Diyarı'nın. Clienti buraya nasıl atabilirim? Rar halinde yüklenmiyor, sitelere yükleyip atınca yasaktır diyor. Ayrıca bir sorun daha var: İlk açışımda otomatik giriş yapmayı çözdüm fakat mesela "Connection Has Been Lost" deyip attıktan sonra AutoRelogin açık olmasına rağmen tekrar otomatik giriş yapmıyor, sürekli lobide AFK bekliyor.

Reklama girer diye paylaşmamıştım. Client MC Diyarı'nın. Clienti buraya nasıl atabilirim? Rar halinde yüklenmiyor, sitelere yükleyip atınca yasaktır diyor. Ayrıca bir sorun daha var: İlk açışımda otomatik giriş yapmayı çözdüm fakat mesela "Connection Has Been Lost" deyip attıktan sonra AutoRelogin açık olmasına rağmen tekrar otomatik giriş yapmıyor, sürekli lobide AFK bekliyor.
Anlatamadım sanırım sizin gördüğünüz kodları biz göremiyorum nasıl yardımcı olmamızı bekliyorsun en azından bir kod parçacığı filan at da hangi dil ile yaptığını tahmin edelim.

Anlatamadım sanırım sizin gördüğünüz kodları biz göremiyorum nasıl yardımcı olmamızı bekliyorsun en azından bir kod parçacığı filan at da hangi dil ile yaptığını tahmin edelim.
Peki. Biraz cahilim bu konularda kusura bakmayın. MinecraftClient.ini dosyasının içi:
Kod:
#Startup Config File
[Main]

login=/login
password=technopata atacağım için bunu değiştirdim
serverip=premier.playingo.xyz

#Advanced settings

language=en_GB
botowners=Melehat
consoletitle=Afk Kalma Makinesi - Melehat
internalcmdchar=slash #use 'none', 'slash' or 'backslash'
splitmessagedelay=2 #seconds between each part of a long message
botmessagedelay=2 #seconds to delay between message a bot makes to avoid accidental spam
mcversion=1.12.2 #use 'auto' or '1.X.X' values
brandinfo=vanilla #use 'mcc','vanilla', or 'none'
chatbotlogfile= #leave empty for no logfile
privatemsgscmdname=tell #used by RemoteControl bot
showsystemmessages=true #system messages for server ops
showxpbarmessages=true #messages displayed above xp bar
terrainandmovements=true #uses more ram, cpu, bandwidth # bunu kapatırsanız farmlar çalışmaz!!
sessioncache=memory #use 'none', 'memory' or 'disk'
accountlist=accounts.txt
serverlist=servers.txt
playerheadicon=true
exitonfailure=true
debugmessages=false
scriptcache=true
timestamps=true

[ChatFormat]
builtins=true #support for handling vanilla and common message formats
public=^<([a-zA-Z0-9_]+)> (.+)$
private=^([a-zA-Z0-9_]+) whispers to you: (.+)$