Çözüldü Minecraft aldıktan sonra ömür boyu bizim mi oluyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zayedfadi

Centipat
Selam arkadaşlar, ben Game Pass ile Minecraft oynuyordum. Ama oyunu satın almak istiyorum. Bu linkteki oyunu satın alırsam ömür boyu bir şekilde oynayabilmiş olurum değil mi? Bir süre sonra iptal olma gibi bir durumu olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Satın aldığınız oyun hep sizde kalacak sonsuza kadar. İster Steam, ister Epic Games veya başka aynı yerler olsun. İstediğiniz zaman siler ve tekrar indirirsiniz. Asla gitmez oyun.

Evet, tek seferlik alımda hesabınızı ömür boyu kullanabilirsiniz. Fakat Game Pass ile alırsanız, sadece Game Pass süreci içerisinde oynayabilirsiniz.

Game Pass olursa ve biterse daha oynayamam mı yani oyunu? Biraz daha açıklayabilir misiniz? Şu an benim Game Pass üyeliğim var ve bitince Game Pass almayacağım zamlardan dolayı sadece bu oyunu oynadığım için oyunu alma kararı aldım. Eğer bunu alırsam Game Pass süresi bittiğinde de oynamaya devam edebiliyorum değil mi?

Game Pass olursa ve biterse daha oynayamam mı yani oyunu? Biraz daha açıklayabilir misiniz? Şu an benim Game Pass üyeliğim var ve bitince Game Pass almayacağım zamlardan dolayı sadece bu oyunu oynadığım için oyunu alma kararı aldım. Eğer bunu alırsam Game Pass süresi bittiğinde de oynamaya devam edebiliyorum değil mi?
Eğer Minecraft'ı gönderdiğiniz bağlantıdan 199₺'ye satın alırsanız evet, Game Pass bittiğinde de oynayabiliyorsunuz.

Geri
Yukarı