Minecraft alınır mı?

Quikied

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çok kararsız kaldım Minecraft alınır mı, şu an fiyatı 23 Euro ve eğer almak istersem kartımdan türk parası olarak mı çekiyor yoksa illa euro mu olmalı kartımdaki para?

Çoğu konun altına reklam yapıyormuş gibi oluyorum ama bu siteden alırsanız hem daha ucuza almış olursunuz hem de euro falan uğraşmazsınız :D eğer alacaksanız tabii ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar çok kararsız kaldım Minecraft alınır mı, şu an fiyatı 23 Euro ve eğer almak istersem kartımdan türk parası olarak mı çekiyor yoksa illa euro mu olmalı kartımdaki para?
Hocam bence değmez 23€'ya. Ama üstteki arkadaşın dediği gibi Durmaplay gibi sitelerden alabilirsiniz. Bana kalırsa ben almam.

İndirim olursa 170 TL gibi fiyatlara düşüyor. O zaman alınabilir. 260 TL'ye değmez.

Minecraft orijinal sitesinde indirime giriyor mu daha önce hiç görmemiş ve duymamıştım.
Arkadaşlar çok kararsız kaldım Minecraft alınır mı, şu an fiyatı 23 euro ve eğer almak istersem kartımdan Türk parası olarak mı çekiyor yoksa illa euro mu olmalı kartımdaki para?

Oyunda yapabilecekleriniz sizin hayal gücünüzle sınırlı olduğu için kolay kolay sıkılacağınız bir oyun değil bence. Sıkılsanızda bir süre sonra tekrar başlanıp uzun bir süre daha oynanabilecek bir oyun. Fakat 260₺ eder mi orasından bende emin değilim. Arkadaşın dediği gibi indirimi bekleyebilirsiniz fakat orijinal sitesinde indirime girdiğini daha önce hiç duymadım ve görmedim. İndirim konusunu birazdaha araştırabilirsiniz. Eğer alırsanız da tavsiyem orijinal sitesinden java versiyonunu almanız tarafında olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı