Minecraft alınır mı?

361229

Hectopat
Arkadaşlar MC almayı 2-3 aydır düşünüyordum, euro yükselene kadar. O zamanki kur ile yılbaşında 125 TL'ye düşecekti fakat şu anki kur ile 161 TL'ye düşüyor. Oyuncu birisiyim ve her türden oyun oynarım. Onun yerine önerdiğiniz şeyler var mı? RDR2 almayı düşünüyorum. Bağımsız oyun falan da önerebilirsiniz. Celeste diye bir oyun gördüm örneğin. Tavsiyeleriniz bekliyorum, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar MC almayı 2-3 aydır düşünüyordum, euro yükselene kadar. O zamanki kur ile yılbaşında 125 TL'ye düşecekti fakat şu anki kur ile 161 TL'ye düşüyor. Oyuncu birisiyim ve her türden oyun oynarım. Onun yerine önerdiğiniz şeyler var mı? RDR2 almayı düşünüyorum. Bağımsız oyun falan da önerebilirsiniz. Celeste diye bir oyun gördüm örneğin. Tavsiyeleriniz bekliyorum, ne yapmalıyım?
Hemen size uygun fiyatlı bir oyun listesi atayım.
Celeste: 7,75 TL, bu oyunu indirimlerde bende alacağım en kısa zamanda güzel oyun.
Super Meat Boy: 3,36 TL, bu da aynı şekilde alacağım oyunlardan biri.
Dishonered: 8,69 TL, bunu da alacağım.
Beholder: 2,70 TL, şiddetle tavsiye ediyorum çok severim.
Undertale: 18,00 TL, süper mükemmel harika bir oyundur. İndirimde almıştım ama bir kaç seferdir dikkat ediyorum indirime girmiyor neden bilmiyorum. Ama indirimsiz fiyatını bile hakeden bir oyun.
The Messenger: 12,60 TL, Bunu da alacağım çok güzel duruyor bir kaç incelemesini falan da okudum güzel gibi.
Stardew Valley: 14,40 TL, Çiftçilik tarzı oyunları hiç sevmesem de bu oyun bir başka, kesinlikle tavsiye ediyorum.
Ori and the Will of the Wisps: 16,50 TL, ilk oyununu aldım onu oynuyorum, sistemim kaldırmadığı için bunu alamaıdm. Ama ilk oyundan çok daha iyi olduğunu biliyorum, ve ilk oyun da güzel. Bu da demek oluyor ki bu oyun çok güzel :D.

(Şimdilik böyle, aklıma gelirse yazarım daha.)
Bu arada sorunuzun cevabına gelirsek, Minecraft'ı gerçekten severseniz yapabileceklerinizin ve geçireceğiniz vakitin sınırı yok gibi bir şey. Parasının hakkını sonuna kadar verecektir, ancak benim çok da yakın değilseniz o zaman bu attığım listedeki oyunlara yönelmenizi tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Hemen size uygun fiyatlı bir oyun listesi atayım.
Celeste: 7,75 TL, bu oyunu indirimlerde bende alacağım en kısa zamanda güzel oyun.
Super meat boy: 3,36 TL, bu da aynı şekilde alacağım oyunlardan biri.
Dishonered: 8,69 TL, bunu da alacağım.
Beholder: 2,70 TL, şiddetle tavsiye ediyorum çok severim.
Undertale: 18,00 TL, süper mükemmel harika bir oyundur. İndirimde almıştım ama birkaç seferdir dikkat ediyorum indirime girmiyor neden bilmiyorum. Ama indirimsiz fiyatını bile hak eden bir oyun.
The messenger: 12,60 TL, bunu da alacağım çok güzel duruyor birkaç incelemesini falan da okudum güzel gibi.
Stardew Valley: 14,40 TL, çiftçilik tarzı oyunları hiç sevmesem de bu oyun bir başka, kesinlikle tavsiye ediyorum.
Ori and the Will of the Wisps: 16,50 TL, ilk oyununu aldım onu oynuyorum, sistemim kaldırmadığı için bunu alamaıdm. Ama ilk oyundan çok daha iyi olduğunu biliyorum, ve ilk oyun da güzel. Bu da demek oluyor ki bu oyun çok güzel :D.

(Şimdilik böyle, aklıma gelirse yazarım daha.)
Bu arada sorunuzun cevabına gelirsek, Minecraft'ı gerçekten severseniz yapabileceklerinizin ve geçireceğiniz vakitin sınırı yok gibi bir şey. Parasının hakkını sonuna kadar verecektir, ancak benim çok da yakın değilseniz o zaman bu attığım listedeki oyunlara yönelmenizi tavsiye ederim.

Stardew Valley ve Ori var. Beholder oynadım. Liste için teşekkürler. Tek tek inceleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı