Minecraft alınır mı?

Arpenix

Decapat
Daha fazla  
Hypixel vb. sunucularda oynayacağım sadece.
Survival modunda takılacağımı sanmıyorum.
Sizce değer mi 254 TL'ye sadece preimum sunucularda oynamak için.

Hypixel vb. sunucularda oynayacağım sadece.
Survival modunda takılacağımı sanmıyorum.
Sizce değer mi 254 TL'ye sadece preimum sunucularda oynamak için.

Bir daha böyle indirim gelmesi bayağı uzun sürer alın bence bir de Minecraft Dungeons Microsoft Store'da DLC ile birlikte 60 TL falan imkanınız varsa onu da alın.

İndirimsiz fiyatını bile bence hak eden bir oyun. Hele ki şu anda indirimli fiyatını kesinlikle kaçırmayıp, Minecraft'ı almanızı tavsiye ederim. Hypixel'de epey güzel vakit geçirebilirsiniz.

Bir daha böyle indirim gelmesi bayağı uzun sürer alın bence bir de Minecraft Dungeons Microsoft Store'da DLC ile birlikte 60 TL falan imkanınız varsa onu da alın.
Dungeons hoşuma gitti onu kesin alıcamda minecraft konusunda kararsız kaldım.

Fiyatı alınabilir haldeyken al, oynamayacaksan bile köşeye koy.
Eskiden hep böyle düşünür sürekli oyun alırdımda 254 TL'de az para değil yüzüne bile bakmayacağım bir şeye o kadar para vermek istemem.

Dungeons hoşuma gitti onu kesin alıcamda minecraft konusunda kararsız kaldım.

Eskiden hep böyle düşünür sürekli oyun alırdımda 254 TL'de az para değil yüzüne bile bakmayacağım bir şeye o kadar para vermek istemem.
250 tl bence az para ama sen bilirsin. Yani evet oynamayacağını düşünüyorsan alma.

250 tl bence az para ama sen bilirsin. Yani evet oynamayacağını düşünüyorsan alma.
Dediğim gibi sadece hypixel sunucularında takılacağım, craft rise ve son oyuncu gibi kalitesiz platformlardan oynamaktan sıkıldım.
Arada bir girer oynarım diye düşünüyorum.

Bu arada iade süreci nasıl biliyor musun, indirimin biteceği son gün alıp sevmezsem iade ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı