Minecraft alınırken TL ile ödeme yapılır mı?

Quikied

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kartımda 23 euro edecek kadar param var, ama Türk lirası cinsinden var kart numaramı falan yazsam Türk lirası mı çeker yoksa euro mu olması gerek? Lütfen bilenler yazsın.

Daha önce Witcher 3'ya da RDR 2 gibi sayısız oyun oynadım, fakat dünyadaki hiçbir oyundan modlu Minecraft kadar zevk almadım. Mümkünse +100 kadar modla modlu Minecraft oynayın. Teknoloji, zindanlar ve büyüler gerçekten nefes kesici. Mod paketi şeklinde indirebilirsiniz internette aratınca çıkıyor. Fakat normal Minecraft gerçekten bariz bir şekilde bu ütopik parayı hak etmemekte. Modlarla ilgilenmiyorsanız Steam'e yönelin derim.

Daha önce Witcher 3'ya da RDR 2 gibi sayısız oyun oynadım, fakat dünyadaki hiçbir oyundan modlu Minecraft kadar zevk almadım. Mümkünse +100 kadar modla modlu Minecraft oynayın. Teknoloji, zindanlar ve büyüler gerçekten nefes kesici. Mod paketi şeklinde indirebilirsiniz internette aratınca çıkıyor. Fakat normal Minecraft gerçekten bariz bir şekilde bu ütopik parayı hak etmemekte. Modlarla ilgilenmiyorsanız Steam'e yönelin derim.
Çok detaylı ve geniş modlar var mı? Bir de oynama saatimiz yazıyor mu ben severim ne kadar oynadığımı görmeyi.

Çok detaylı ve geniş modlar var mı? Bir de oynama saatimiz yazıyor mu ben severim ne kadar oynadığımı görmeyi.

Fazlaca geniş detaylı her türden mod var ve bu modlar farklı kombinasyon mod paketleriye daha iyi oluyor.

Ülke şartlarından dolayı 250TL küsur parayı haketmiyor. :(

Elbette var. Fakat mod paketi indirmek en iyisi dediğim gibi, modların hepsini indirince çakışıyorlar. Birisi doğaya pembe japon biyor mu ekliyor, diğeri de uzaylı biomu aynı anda oluşturmaya çalışınca çakışıyor mesela. Mod paketlerinde bu sorunlar düzeltilmiş olarak sunuluyor. Google'a yazın çıkar best mod packets diye.

Fakat şu an aklıma gelenler ve muhtemelen en iyiler galacticcraft, thaumcraft, industrialcraft, nuclearcraft, plenty of bioms, chocolate Quest, mekanism... Bu liste çok fazla uzar. Kimisi sizi uzaya çıkarıyor, kimisi fabrikalar inşa etmenize ve gerçek hayatmış gibi teknoloji yapmanıza izin verir, öyle ki güneş paneliyle elektrik üretip elektrik kablolaını makinelere bağlarsınız ama voltaj yüksek gelirse makine patlar. Ya da nükleer enerji tesisi kurarsınız ama radyasyon kıyafeti giymezseniz radyasyondan ölürsünüz. Kimisi tuzak ve tuhaf yaratıklarla aynı zamanda büyük ödüllerle dolu zindanlar ekler. Bazıları da tuhaf büyü modları ekler. Kara büyüyle uğraşırsınız ve altta bir anda yazı çıkar "yasaklı yere ayak bastın, artık gözün üzerimizde sonun bizden olacak" diye ve yolda yürürken random zamanlarda kafanıza yıldırım düşer. Elbette bunları yapmak zor gibi görünse de her bir modun kendi kitabı oluyor oyun içinde size verir veya yaptırır tek yapmanız gereken o kitaba sağ tıklamak o size aşama aşama modun oynanışını gösteriyor.

Google'a best tech mods veya best dungeon mods yazarak en iyi şeyleri bulursunuz zaten. Tek bir modu baştan sona bitirmek zaten gerçek hayat saatiyle 50 saatinizi alır en az. Tüm modları koyunca birbirlerini de destekliyorlar. Çok zorlu ejderha dolu bir zindana jetpack ve lazer silahıyla giriyorsunuz. Uçarak savaşıyorsunuz yerde savaşmak yerine, ilginç senaryolar oluşuyor. İyi şanslar her neye karar verirseniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı