Minecraft alınmalı mı ücretsiz devam mı edilmeli?

Hocam yani ikisi de aynı zaten günümüzde herkes korsan kullanıyor orijinalin ücretinden dolayı.

Ama öyle çok bir eksisi artısı olur mu onu bilemedim.

Şu an hazır indirimdeyken paranız varsa alınmalı eğer daha çok çok oyunculu oynuyorsanız. Bedrock ve Java'yı aynı anda aldığınız için daha güzel de oluyor. İstediğiniz sunucuya girebiliyorsunuz.

Sunuculara giriyorsan satın al ha yok ben mod indirip modlu oynuyorum diyorsan öhm.

Hocam modlu çok oynamıyorum da arada bir arkadaşlarla onun dışında sunucularda kasılmak daha cazip geliyor
Mod indirme işlemi korsandakiyle aynı mıdır?

Hocam pekiya Deluxe mi alınmalı normal mi?

Şu an hazır indirimdeyken paranız varsa alınmalı eğer daha çok çok oyunculu oynuyorsanız. Bedrock ve Java'yı aynı anda aldığınız için daha güzel de oluyor. İstediğiniz sunucuya girebiliyorsunuz.

Hocam modlu çok oynamıyorum da arada bir arkadaşlarla onun dışında sunucularda kasılmak daha cazip geliyor
Mod indirme işlemi korsandakiyle aynı mıdır?

Hocam pekiya Deluxe mi alınmalı normal mi?
Mod pek kullanmadığımdan bilemiyorum ancak Deluxe sürümün tek farkı Bedrock Edition için oyun içi eklentiler. Minecoin, harita ve oyun modu (bedwars gibi) paketi, skin paketi gibi şeyler veriyor.
"1600 Minecoin; beş harita (Skyblock Tek Blok, Hacker Araçları, Evcil Hayvan Koleksiyonu, Parkur Spiral ve Orijinal Yatak Savaşları); üç dış görünüş paketi (Casus Moblar, Sevimli Anime Gençleri ve Sevimli Mob Dış Görünüşleri), bir doku paketi (Netlik), beş Karakter Oluşturucu eşyası ve üç ifade."

Buradan da bakabilirsiniz detaylara.

Mod pek kullanmadığımdan bilemiyorum ancak Deluxe sürümün tek farkı Bedrock Edition için oyun içi eklentiler. Minecoin, harita ve oyun modu (Bedwars gibi) paketi, skin paketi gibi şeyler veriyor.
"1600 minecoin; beş harita (Skyblock tek blok, hacker araçları, evcil hayvan koleksiyonu, parkur spiral ve orijinal yatak savaşları); üç dış görünüş paketi (casus moblar, sevimli anime gençleri ve sevimli mob dış görünüşleri), bir doku paketi (netlik), beş karakter oluşturucu eşyası ve üç ifade."

Buradan da bakabilirsiniz detaylara.

Hocam pekiya arasındaki o 75TL farka değer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı