Minecraft alınmasına rağmen satın al diyor

Bugün oyuna girdiğimde oyna yerine satın al yazıyordu. 10 kere veya 100 kere hesapları kontrol ettim aynı mı diye aynı. Faturası dahi duruyor. Bazı kişilerde aynı sorunu yaşamış hesaptan cihaz kaldırın demiş. Zaten hesapta 1 ben varım. Yardımcı olur musunuz? Minecraft'ta destek talebi attım 4-5 saat önce dönüş olmadı.

Eki Görüntüle 2127381

Konsol sürümünü aldıysanız ondandır iade edip normal sürümü alın.

Konsol sürümünü aldıysanız ondandır iade edip normal sürümü alın.

Yok 1-2 gün öncesine kadar oynuyordum.

Sitede de satın al diyorsa bizim yapabileceğimiz bir şey yok maalesef. Destek ekibine yazabilirsiniz, ona göre incelerler galiba hesap etkinliğini.

Bahsettiğiniz hesaba ilişkin satın alma işlemi, başlangıçta satın alma işlemini gerçekleştirmek için kullanılan ödeme yönteminden ücretlendirildi. Bu noktada Minecraft desteği size bu hesap, geri ödeme veya bu fonların aranması konusunda yardımcı olamaz çünkü Minecraft'ın artık bunlara erişimi yoktur ve hesap devre dışı bırakılmıştır. (böyle bir yanıt geldi şimdi anlamadım ama)

Son düzenleme:
Bahsettiğiniz hesaba ilişkin satın alma işlemi, başlangıçta satın alma işlemini gerçekleştirmek için kullanılan ödeme yönteminden ücretlendirildi. Bu noktada Minecraft desteği size bu hesap, geri ödeme veya bu fonların aranması konusunda yardımcı olamaz çünkü Minecraft'ın artık bunlara erişimi yoktur ve hesap devre dışı bırakılmıştır. (böyle bir yanıt geldi şimdi anlamadım ama)

Kısacası bu işlem bankanız tarafından yapıldığı için Minecraft size destek sağlayamaz diyor (en azından ben böyle yorumladım çünkü türkçesi çok bozuk). Bence bankanız ile iletişime geçin.

Geri
Yukarı