Minecraft Aternos açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Echxeleone

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam dostlar bilgisayarım kötü olduğundan oyunlarımı Minecraft'da Aternos'dan açıyorum. Her zamanki gibi serverı başlatmaya çalışıyorum. Lakin 2 3 gündür VPN ile açsam da arkadaşım da deniyor, Aternos bizi 20000 bine falan atıyor. 2 3 saat bekliyoruz. Daha 14000 bine inmiş oluyor. Bunun sorunu nasıl çözülebilir? Aternos'da mı bir sıkıntı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yoğunluktan dolayı sırada bekliyorsunuz. Mümkünse sabah erken saatlerinde açmayı deneyin.

Muhtemelen pandemiden dolayı kaynaklanıyor. Bende uzun süredir oynamıyordum bir bakayım dedim bütün hevesim kaçtı.

Fixlediler VPN taktiğini aga başka bir şey yapabilir miyiz hızlı açmak için.

Ben VPN ile hızlı aça biliyorum. Tek yapman gereken yeni hesap açıp Aternos sitesine girmeden önce VPN'i aç. Ama dikkat et her zaman açık olsun siteye girerken.

Biz de Stoneblock 2 modu için açıyorduk. Eskiden sıkıntısız açıyorduk (yaklaşık 3 ay önce). 1-2 hafta önce denediğimde 2 bine attı. 1 saatin ardından maksimum 100 kişinin önüne geçmiştik sıra da. Pandemi den kaynaklandığını düşünmüyorum. Önce oynadığımızda da sıra da çok kişi vardı. Fakat maksimum 10 dakika bekleyince açabiliyorduk sunucumuzu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…