Minecraft Aternos sunucu kurma

EnverCalis

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Minecraft (orijinal) App Store'den aldım. Sunucu kurmak ve arkadaşlarımla oynamak istiyorum.

(Sunucu kurma kısmında mod yükleme falan)

Aternos sitesine girip server açacaksınız? Hangi kısımda yardımcı olayım? Takıldığınız yeri açıklarsanız anlatabilirim.

Batihost'tan sunucu açın. Sadece 20 lira ve hayalinizdeki sunucuyu kurabilirsiniz, CraftRise veya SonOyuncu gibi bir sunucu. Şu an reklam yapmıyorum, ama tavsiye ediyorum.
Bu arada arkadaşınız da sizin gibi mobilden oynayacaksa kendi kurduğunuz dünyaya onu da davet edebiliyorsunuz. Sunucu kurmak diyorum ama Pocket Edition'da bazı sunucular çalışmıyormuş herhalde :D

Bilgisayarınınz var ise aternos ile uğraşmayın. İmzadaki makaleden Port açıp minecraft.net'ten gerekli dosyaları indirin. Boşuna sıra beklemeynin.
Sırayı bedava vpn ile kısaltabilir.
Merhaba arkadaşlar, Minecraft (orijinal) App Store'den aldım. Sunucu kurmak ve arkadaşlarımla oynamak istiyorum.
Youtube'den araştırarak nasıl kurulduğunu öğrenebilirsiniz.

Sırayı bedava VPN ile kısaltabilir.

YouTube'den araştırarak nasıl kurulduğunu öğrenebilirsiniz.

Bilgisayarınınz var ise Aternos ile uğraşmayın. İmzadaki makaleden Port açıp minecraft.net'ten gerekli dosyaları indirin. Boşuna sıra beklemeynin.

Batihost'tan sunucu açın. Sadece 20 lira ve hayalinizdeki sunucuyu kurabilirsiniz, CraftRise veya SonOyuncu gibi bir sunucu. Şu an reklam yapmıyorum, ama tavsiye ediyorum.
Bu arada arkadaşınız da sizin gibi mobilden oynayacaksa kendi kurduğunuz dünyaya onu da davet edebiliyorsunuz. Sunucu kurmak diyorum ama Pocket Edition'da bazı sunucular çalışmıyormuş herhalde :D.

@DaddyAgah sanırım nasıl sunucu kuracağını soruyor. Bedava kuracaksan YouTube'da videoları var bazı sitelerden kurabilirsin ama iOS için olur mu bilmiyorum.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı