Minecraft Aternos sunucusundan sadece beni atıyor

05emocan55

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Arkadaşlarımla Minecraft oynuyoruz yaklaşık 1 2 aydır. Aternos üzerinden sunucu açıyoruz. Hiçbir sıkıntı yaşamadan bu zamana kadar oynadık. Fakat dün sıkıntılar başladı. Sunucuya girdikten 10 15 saniye sonra beni sunucudan atıyor ama arkadaşlarım rahat bir şekilde oynamaya devam etti. Bugün gündüz saatlerinde tekrar denedim ve bu sefer girip yaklaşık 1 saat oynadım. Herhangi bir sıkıntı yoktu. Az önce tekrar açtım sunucuyu ve bu sefer 1 kez attı. Daha sonra evde doğuyorum, hareket ediyorum 1sn sonra tekrar aynı şekle giriyorum. Minecraft'ı silip yüklemeyi denedim. OptiFine kuruluydu onu kaldırdım. Birkaç tane resource pack vardı onları da kaldırdım. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba. Arkadaşlarımla Minecraft oynuyoruz yaklaşık 1 2 aydır. Aternos üzerinden sunucu açıyoruz. Hiçbir sıkıntı yaşamadan bu zamana kadar oynadık. Fakat dün sıkıntılar başladı. Sunucuya girdikten 10 15 saniye sonra beni sunucudan atıyor ama arkadaşlarım rahat bir şekilde oynamaya devam etti. Bugün gündüz saatlerinde tekrar denedim ve bu sefer girip yaklaşık 1 saat oynadım. Herhangi bir sıkıntı yoktu. Az önce tekrar açtım sunucuyu ve bu sefer 1 kez attı. Daha sonra evde doğuyorum, hareket ediyorum 1sn sonra tekrar aynı şekle giriyorum. Minecraft'ı silip yüklemeyi denedim. OptiFine kuruluydu onu kaldırdım. Birkaç tane resource pack vardı onları da kaldırdım. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaşlarına sor onlar ban atmış olabilir.

Hocam, arkadaşlarınız trollük olsun diye siz girdiğinizde sizi atması için sistem kurmuş olabilir. İsminizi değiştirip girmeyi deneyin.

Başka bir isimle sunucuya girmeyi deneyin. Arkadaşlarınızdan biri yapıyor da olabilir. Atıldığınızda bir hata alıyor musunuz?

Arkadaşlarına sor onlar ban atmış olabilir.

Arkadaşlarım yapmış olamaz. Aldığım hatayı aşağı bırakıyorum.

1676228965781.png

Arkadaşlarım yapmış olamaz. Aldığım hatayı aşağı bırakıyorum.

Eki Görüntüle 1666216

Aynı hatayı veriyordu bazen de bilgisayarınız ana bilgisayar tarafından uzaklaştırıldı mı ne diyordu YouTube'da videoları var bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı