Çözüldü Minecraft ayırıcı sistem nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SiyahPassat

Kilopat
Makaleler
3
Videoları izledim ve izlediklerimde bir zaman sonra sistemde altın kılıçların gideceği yere altın parçacıkları düşüyor. Nether zombileşmiş piglin farmı yaptık. Amacım altın kılınçlar bir yana gitsin. Altın külçeleri ve çürük etler ayrı bir sandığa gitsin. Nasıl yapabilirim?

Mantığını kavramaya çalışıyorum ama redstone ayırıcının ne olduğunu anlamadım. Onu anlasam kendim yapabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaptım :D. 3 video işe yaramadı. Konuyu açınca bulduğum video işe yaradı.
Videoları izledim ve izlediklerimde bir zaman sonra sistemde altın kılıçların gideceği yere altın parçacıkları düşüyor. Nether zombileşmiş piglin farmı yaptık. Amacım altın kılınçlar bir yana gitsin. Altın külçeleri ve çürük etler ayrı bir sandığa gitsin. Nasıl yapabilirim?

Mantığını kavramaya çalışıyorum ama redstone ayırıcının ne olduğunu anlamadım. Onu anlasam kendim yapabilirim.

Altın kılıçların gitmesini istediğiniz sandığa bir adet altın kılıç koyun. Çürük etlerin gitmesini istediğiniz sandığı çürük etler ile doldurun. Altın parçacıkları da aynı şekilde. Veya Discord varsa ekran açarak size yardım edebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Eğer aternostan yapıyorsanız plugini var bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı