Minecraft Badlion Client ve Lunar Client güvenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Merhaba bu client lerin güvenilir olduğunu biliyorum fakat Mail ve şifremizi istiyorlar. Yani ileride t*auncher gibi bir virüs çıksa tehlikeli olmaz mı? Daha hangisini kullanıırm bilmiyorum ama sanırım Lunar kullanacağım. Mojang ile anlaşmaları falan mı var? Yani Güvenilir olduğunun kanıtı? Yoksa kullanmamak daha mı iyi? Ayrıca genelde Hypixel girerim ama ileride Survival da oynarım. Microsoft Hesap çalınırsa da bir daha alamam.

Evet. Güvenilir.

Hem T*auncher virüs değil.

Hocam T*auncher virüs değil hatta forumda kanıtlayan bile var. Hem virüs olsa korsan oynayan birisinden ne çalabilir? Para olamaz çünkü zaten para olsa korsan oynamayız.

Virüs var yok konusuna girmeyelim ama ileride mesela virüs çıksa? ve Mojang la falan anlaşmaları var mı? ve Kullandınız mı?
Lunar ve Badlion hakkında konuşuyorsanız onlar tamamen güvenilir zaten kullanmak için premium kullanmanız gerekiyor.

Hocam T*auncher virüs değil hatta forumda kanıtlayan bile var. Hem virüs olsa korsan oynayan birisinden ne çalabilir? Para olamaz çünkü zaten para olsa korsan oynamayız.
Buyurun biziz :D

Konuyu değiştirmeyin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, defalarca yazıldı çizildi tekrar yazıyorum.
Kimse babasının hayrına ücretli bir oyun üzerinde oynamalar yapıp, emek harcayıp ücretsiz olarak insanlara sunmaz. Arkaplanda sizden götürdüğü şeylerin farkına varmazsınız. Bu tip yükleyicileri kullanmayın.

Arkadaşlar, defalarca yazıldı çizildi tekrar yazıyorum.
Kimse babasının hayrına ücretli bir oyun üzerinde oynamalar yapıp, emek harcayıp ücretsiz olarak insanlara sunmaz. Arkaplanda sizden götürdüğü şeylerin farkına varmazsınız. Bu tip yükleyicileri kullanmayın.
Hocam insanlar kaynak kodlarını açıp kanıtladı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı