Minecraft balık farmı çalışmıyor

Eternal777

Hectopat
Merhabalar, bayağıdır Minecraft oynamıyordum ve oynamaya başladım. 1.15.2 sürümünde AFK balık farmı yaptım ancak düzgün çalışmıyor. Normalde nota bloğuna bakıp oltayı fırlattığımızda nota bloğuna sürekli vurması gerekiyor ancak bende oltayı tekrar fırlatıyor. Bu durumu nasıl çözerim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam denedim ancak çiti koyunca su konulamıyor, suyu koyduktan sonra çiti koyuncada siliniyor.

Hocam sol tık basılı tutarsak nota bloğunu kırmaz mı?
Ben eskiden hep sağ tıkla yapıyordum.
Karıştırmışım hocam sağ tık ile yapıcaksınız. Çiti koyunca su gidiyorsa yanlış yapmışsınızdır. Birazdan bir video çekip atıcam.

Karıştırmışım hocam sağ tık ile yapıcaksınız. Çiti koyunca su gidiyorsa yanlış yapmışsınızdır. Birazdan bir video çekip atıcam.
Hocam şimdi 1.15.2'de denedim. Bir alakası mı var bilmiyorum ancak OptiFine ile oynuyordum. OptiFine olmadan oyuna girdim denedim, düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, bayağıdır Minecraft oynamıyordum ve oynamaya başladım. 1.15.2 sürümünde AFK balık farmı yaptım ancak düzgün çalışmıyor. Normalde nota bloğuna bakıp oltayı fırlattığımızda nota bloğuna sürekli vurması gerekiyor ancak bende oltayı tekrar fırlatıyor. Bu durumu nasıl çözerim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Çünkü fixlendi.

Geri
Yukarı