Minecraft başka insanların skinleri görünmüyor

İşletim sistemi
Windows 10

ZalimAga27

Decapat
Yer
Samanyolu
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Minecraft'a Premium olarak sahibim. Sunuculara girdiğimde başka insanların skinleri gözükmüyor. Ve arkadaşlarımla girdiğimde de onlar benim skinlerimi göremediklerini söylediler. Ne yapmalıyım. Hypixel (1.12.2)

Dosya Ekleri

• 2021-01-26_18.19.23.png
    2021-01-26_18.19.23.png
    471,7 KB · Görüntüleme: 88
  • 2021-01-26_18.18.14.png
    2021-01-26_18.18.14.png
    368,4 KB · Görüntüleme: 106
Minecraft'a Premium olarak sahibim. Sunuculara girdiğimde başka insanların skinleri gözükmüyor. Ve arkadaşlarımla girdiğimde de onlar benim skinlerimi göremediklerini söylediler. Ne yapmalıyım. Hypixel (1.12.2)
Hocam oyun hatasıdır.

Ya bağlantından kaynaklı olabilir ya da bazen olan bir bug gibi gerçekleşen bir durum.
Serverdan çık tekrar gir önce. Bir işe yaramıyorsa bir süre bekle serverda mini oyunları oyna (Oyunları oynarken seni serverlar/worldler arası gönderdiğinden dolayı düzelebilir)
Server'dan kaynaklı gerçekleşiyor da olabilir. Başka bir server'a girmeyi dene ve orada bir bak skinler gözüküyor mu gözükmüyor mu diye.
Olmadı internet bağlantısını kes ve tekrar bağlan.

Genelde kendi kendine gelip giden bir durum bu.

Ya bağlantından kaynaklı olabilir ya da bazen olan bir bug gibi gerçekleşen bir durum.
Serverdan çık tekrar gir önce. Bir işe yaramıyorsa bir süre bekle serverda mini oyunları oyna (oyunları oynarken seni serverlar/worldler arası gönderdiğinden dolayı düzelebilir)
Server'dan kaynaklı gerçekleşiyor da olabilir. Başka bir Server'a girmeyi dene ve orada bir bak skinler gözüküyor mu gözükmüyor mu diye.

Zaten fotoda null var null siyah karakterdir Minecraft'ın.

Sorunun kaynaklanabileceği sebepler şu şekilde:

-Bağlantı problemleri (lag vs.).
-Hypixel sunucusundan kaynaklı geçiçi bir hata.
-Minecraft serverlarından kaynaklı geçici bir hata.

Hypixel'in kendi forumlarında da nadir de olsa bu şikayet var. Genel olarak lag denmiş çözümlerde.

Bu arada ilk fotoğrafta bazı skinler görünüyor. Yüksek ihtimalle geçici bir hata.

Sadece stevelerde sıkıntı var.
2 tane sebebi var bu sorunun.

1- internetiniz yavaş.

2- girdiğiniz sürüm, diğer oyuncuların sürümleriyle uyuşmuyor.

Peki arkadaşlarımında benim skinimi göremememesi bu sorundan mı kaynaklı.
Zaten fotoda null var null siyah karakterdir Minecraft'ın.

Hayır texture bozuk olanı diyorum normalde öyle değil.
Serverdan çık tekrar gir önce. Bir işe yaramıyorsa bir süre bekle serverda mini oyunları oyna (oyunları oynarken seni serverlar/worldler arası gönderdiğinden dolayı düzelebilir)
Server'dan kaynaklı gerçekleşiyor da olabilir. Başka bir Server'a girmeyi dene ve orada bir bak skinler gözüküyor mu gözükmüyor mu diye.

Bu sorun 2 haftadır var. Bu yöntemleri denedim.:(
Sorunun kaynaklanabileceği sebepler şu şekilde:

-Bağlantı problemleri (lag vs.).
-Hypixel sunucusundan kaynaklı geçiçi bir hata.
-Minecraft serverlarından kaynaklı geçici bir hata.

Hypixel'in kendi forumlarında da nadir de olsa bu şikayet var. Genel olarak lag denmiş çözümlerde.

Kullandığım texture packden kaynaklı olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı