Minecraft bedava hosting önerisi

Server bilgisayarları gibi interneti yoksa lag çok fazla olur.

Hayır olmaz, 7MB Upload ve gerekli server Config ayarlarını yaptıktan sonra 15 kişiyi rahatlıkla kaldırabiliyordum. Hamachi kullanılırsa lag fazla olur.
Ve yazılım bilgisine sahip bir arkadaşınız varsa Google Cloud kullanarak açılabilecek en iyi server'lerden birini açabilirsiniz. 90 gün boyunca beleş.

Kendi bilgisayarınızda kurun. ISP'niz size özel dinamik veya statik IP veriyor ise port yönlendirme yapın. Doğu İç Anadolu ve Doğu bölgelerinde TT dinamik IP veriyor. Eğer size özel IP yoksa ve port yönlendirme yapamıyorsanız Cloudflare Argo Tunnel kullanabilirsiniz.

Cloudflare Argo Tunnel ile Tokyo da bir sanal makineye bağlanıyorum. 300ms pingi 270ms'e düşürüyor ve sürekli Timeout sorunlarını ortadan kaldırıyor.

İnternetim server açacak kadar iyi değil maalesef.
Bedava olarak en iyi önerebiliceğiniz minehut mu?

Ve yazılım bilgisine sahip bir arkadaşınız varsa Google Cloud kullanarak açılabilecek en iyi Server'lerden birini açabilirsiniz. 90 gün boyunca beleş.

Bununla ilgili bir rehber vs varsa atabilir misiniz?
En kaliteli bedava ve lagsız hosting nedir?
@311989 Hocam sizin önerebileceğiniz en iyi hosting hizmeti nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetim server açacak kadar iyi değil maalesef.
Bedava olarak en iyi önerebiliceğiniz minehut mu?

Bununla ilgili bir rehber vs varsa atabilir misiniz?
En kaliteli bedava ve lagsız hosting nedir?
@311989 hocam sizin önerebileceğiniz en iyi hosting hizmeti nedir?

Önerebileceğim en az laglılarından ploudos var. Daha önce 1 defa kullanmıştım. Arkadaşımla girme fırsatım olmadı ama paneli biraz karışık. Eğer mod veya plugin yüklemeyecekseniz önerim ploudos'dur. Zaten onun dışında hem kullanımı kolay hem de lagsız bedava hizmet sunan hosting sayısı yok denecek kadar az. Eğer para kıyıpta alacaksanız Keyubu ve Batihost siteleri güvenilirdir. Zamanında Türkiye'nin en büyük sunucularından biri olan CraftRise sunucularını Keyubu üzerinde barındırıyordu. Daha sonra kendi sunucularına geçtiler.

Bir zamandan sonra para istiyor exaroton.

Evet hocam ama 4 GB RAM olan iyi bir server i ücretsiz bulamazsınız. Adamlarda kendi serverlerini kullanıyorlar sizin için bir şekilde onlarında ücretini karşılamaları lazım 4 GB RAM o kadar az bir sayı değil, düşünürseniz sadece 1 serverleri yok bu adamların.

Yeni konular

Geri
Yukarı