Minecraft Bedrock Edition barut farmı çalışır mı?

Tr Prime Gamer

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba hocalarım. Ben uzun zamandır ışın izlemeye hayran kalmış birisiyim. Minecraft zaten aşırı sevdiğim bir oyundu oyuna bir de bu özellik eklenince yakın zamanda 4070 Ti sistem topladım ve oyunu oynamaya başladım.
Yani Java yerine Bedrock oynamamın sebebi budur. Oyunda kendime bir barut farmı yapmak istemiştim ama çoğu video sadece Java için çekilmişti sizden de akıl alayım dedim sizce bu oyunda barut farmı yapılıyor mu?
Balık farmı çalışmıştı ve onun sayesinde 3 AFK bırakarak büyülü set dizdim şimdi dizi dinliyorum. İyi akşamlar diler, m.

Böyle bir video var deneyin isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir video var deneyin isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam deneyin diyorsunuz değil mi bu kadar büyük bir farmı daha önce yapmadım bir de çalışmama ihtimali var sanki.

Hocam deneyin diyorsunuz değil mi bu kadar büyük bir farmı daha önce yapmadım bir de çalışmama ihtimali var sanki.

Evet, çalışmama ihtimali var. Oynamadığımdan tam olarak yardım edemem fakat

Buraya bakın ya da konuyu öne çıkarıp diğer üyelerin cevaplarını bekleyin. Pek bilgim yok.

Evet, çalışmama ihtimali var. Oynamadığımdan tam olarak yardım edemem fakat.

Buraya bakın ya da konuyu öne çıkarıp diğer üyelerin cevaplarını bekleyin. Pek bilgim yok.

Anladım hocam yardımınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı