Minecraft Bedrock Edition iade etme

Makaleler
5
Yer
UAE
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: İ7 11.Nesil / Nvidia GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12GB VRAM / 16 GB RAM / 512 GB SSD + 1 TB HDD /
Meslek
Öğrencilik
MS Store'dan Minecraft Bedrock Edition aldım ama iade etmem lazım. Nerede iade butonu? Sipariş geçmişinde yok.

1.Sipariş geçmişi bölümünde oturum açın ve ardından İade talep et’i seçin. İade talep et seçeneğini görmüyorsanız ürününüz para iadesi için uygun olmayabilir. Ürün iadesi ve para iadesi ilkemiz hakkında ayrıntılı bilgi için Microsoft Satış Koşulları’nı işaretleyin.

2.İade için ön ödemeli adres etiketi almak için ekrandaki yönergeleri izleyin. İade için ön ödemeli adres etiketi alamazsanız destek birimine başvurun.

3.Ürününüzü aldıktan ve iade için uygun olduğunu belirledikten sonra değişim ürününüzü göndeririz veya para iadenizi düzenleriz.
Böyle yazıyor sitede.

Xbox center'dan iade ettim. Onaylandı dedi hemen. Parayıda gönderdik diyor ama hemen gelmedi. Ne zaman gelir?

Xbox center'dan iade ettim. Onaylandı dedi hemen. Parayıda gönderdik diyor ama hemen gelmedi. Ne zaman gelir?
Uygun bir iade yaptığınızda, orijinal gönderim ve teslimat masrafları çıkarıldıktan sonra kalan tutarın tümü için ödeme yaparız. Para iadeleri genellikle ürününüz bize ulaşıp iade için uygun olduğu belirlendikten sonra 3-5 iş günü içinde gerçekleştirilir. Para iadeleri orijinal ödeme seçeneği kullanılarak gerçekleştirilir.

Geri
Yukarı