Mojang Minecraft Premium İade Etme

sweiss

Megapat
Yer
Pendik, İstanbul
İyi günler herkese. 2 gün önce 200 TL'ye Minecraft Premium satın aldım. Şimdi oyun beklediğim gibi olmadı. Aldığıma pişman oldum. Mojang'ın destek sayfasında iade hakkında bir yazı okudum. Ama tam anlayamadım. Şimdi ben nasıl oyunumu iade edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İade edemiyorsan satabilirsin.

İade edemiyorsan satabilirsin.
Mojang'ın sitesinde iade yapabileceğim yazıyor eğer 15 gün geçmemişse. İade yapamıyorsam satılmaz yani.
Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim lütfen.

Refunds for Minecraft: Java Edition

We can offer a refund in the following situations if you contact Mojang Support within 15 days of purchase:

• If you made a duplicate purchase
  • If a purchase was made without your permission
  • If you're unable to play your game after visiting our technical support resources

Mojang'ın sitesinde iade yapabileceğim yazıyor eğer 15 gün geçmemişse. İade yapamıyorsam satılmaz yani.

O dediğin belirli sorunlar yaşadıysan mümkün onun dışında iade edemezsin.

Eğer birden fazla ödeme yaptıysan.
Eğer alım senin iznin olmadan yapıldıysa.

Bunlardan birini yaşadıysan iade edebilirsin.

Twitter'da desteğe yazıp iade edebilen kişiler vardı oradan şansınızı deneyin.
Bu arada oyunu sevmemenizin nedeni nedir? Meraktan soruyorum. Çünkü daha oyunda yapabileceklerinizin çok az bir kısmını yapmışsınızdır 2 günde.

Twitter'da desteğe yazıp iade edebilen kişiler vardı oradan şansınızı deneyin.
Bu arada oyunu sevmemenizin nedeni nedir? Meraktan soruyorum. Çünkü daha oyunda yapabileceklerinizin çok az bir kısmını yapmışsınızdır 2 günde.
Diskim anlık bir şekilde dün bozuldu. Minecraft değil hiçbir oyunu açamıyorum. Chrome 'ye bile zor giriş yapıyorum. Daha sonradan tekrar almak umudu ile iade yapmak istiyorum.

Diskim anlık bir şekilde dün bozuldu. Minecraft değil hiçbir oyunu açamıyorum. Chrome 'ye bile zor giriş yapıyorum. Daha sonradan tekrar almak umudu ile iade yapmak istiyorum.
Anladım. Ben de Minecraft alıp memnun kalmayan birini görünce nedenini merak edip duruyorum, 2011'den beri oyuncusuyum, o aldığım premium hesap sayesinde şu an 3000-4000 saati aşan oyun sürem vardır. Online server'lardan tutun modlulara kadar birçok seçeneğiniz var. Kendi başına oynamakta iyidir ilk başlanılan zamanlarda.

Anladım. Ben de Minecraft alıp memnun kalmayan birini görünce nedenini merak edip duruyorum, 2011'den beri oyuncusuyum, o aldığım premium hesap sayesinde şu an 3000-4000 saati aşan oyun sürem vardır. Online server'lardan tutun modlulara kadar birçok seçeneğiniz var. Kendi başına oynamakta iyidir ilk başlanılan zamanlarda.
Minecraft bende uzun süredir oynuyorum. Satın alıp sevemediğim için iade etmiyorum. Oynayamadığım için.

Geri
Yukarı