Minecraft Bedrock Edition için sunucu oluşturma

Telefonum üzerinden giriş yapmaya çalıştığımda dünyaya bağlanılamıyor hatası alıyorum.

Server İp olarak bilgisayarımın ip adresini girdim. Port olarak da verilen iki Ipv6 portundan birini girdim. Türkiyede Ipv6 desteklenmiyor diye biliyorum ama bilgisayarımda çalışmıştı.

Telefonum üzerinden giriş yapmaya çalıştığımda dünyaya bağlanılamıyor hatası alıyorum.

Server IP olarak bilgisayarımın IP adresini girdim. Port olarak da verilen iki IPv6 portundan birini girdim. Türkiye'de IPv6 desteklenmiyor diye biliyorum ama bilgisayarımda çalışmıştı.

Telefon ile bilgisayar aynı ağa bağlı olmak zorunda. Olmadı mobil veri ile bağlanın iki cihazdan.

Telefon ile bilgisayar aynı ağa bağlı olmak zorunda. Olmadı mobil veri ile bağlanın iki cihazdan.
Aynı ağa bağlılar fakat ben arkadaşlarımla farklı ağdan oynayacaktım. Ya ,mobil için varsa, hamachi kullanacağız ya da bir sunucu oluşturma sitesi. (Onlar pocket edition üzerinden oynayacaklar ben Windows 10 edition üzerinden oynayacağım.)

Telefon için Hamachi yoktu herhalde. Eğer sizin internetiniz iyi ise siz bir oyun açıp onlar neden sizin oyununuza katılmıyor?

Telefon için Hamachi yoktu herhalde. Eğer sizin internetiniz iyi ise siz bir oyun açıp onlar neden sizin oyununuza katılmıyor?
Benim de internetim iyi değil ve ben hep müsait olamıyorum. Ben online değilken de sunucu açabileceğim bir yöntem bulmam gerekiyor.
Aternos üzerinden sorunumu çözdüm. Yardımlarınız için teşekkürler...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı