Minecraft Bedrock Edition nasıl oynanır?

berkturudu

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: Msi H610M Bomber/ I3-12100F/ GSkill Ripjaws 2×8 3200MHz/ Asus Tuf Gaming RTX3070/ 1TB Samsung 980 SSD/ 1TB Seagate HDD/ Cooler Master Hyper 212 Led/ Corsair Carbide Spec-05/Rampage Kb-210 / SteelSeries Rival 300s
Meslek
Tamirci
Merhaba iyi günler dilerim Minecraft'ın sitesinden Java+Bedrock Edition olan 200TL olan sürümünü satın aldım. Java'da herhangi bir sıkıntı yok. Fakat Bedrock olanı nasıl oynayacağım hakkında bir bilgim yok ve almışken bir merak sardı bakmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba iyi günler dilerim Minecraft'ın sitesinden Java+Bedrock Edition olan 200TL olan sürümünü satın aldım. Java'da herhangi bir sıkıntı yok. Fakat Bedrock olanı nasıl oynayacağım hakkında bir bilgim yok ve almışken bir merak sardı bakmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Kendi sitesinden satın aldığın yerden Microsoft hesabın ile giriş yap ve Bedrock sekmesine gir, bedorck sürümü farklı bir dille kodlanmıştır aynı Java da olduğu gibi Java PC de çalışır Bedrock ise cep telefonları gibi cihazlarda.

Hocam ikisi aynı oyun nerdeyse. Bir kaç mekanik ve Bedrock'ın cross-platform olması haricinde bir değişiklikleri yok. Minecraft Launcher üzerinden oynayabilirsiniz.

Oyunu satın aldığınızda bilgisayarınıza hem java hem de bedrock edition aynı anda kurulur. İkisine tek bir yerden ulaşmak istersen Minecraft Launcher'ı seç. Bedrock versiyonu telefondaki oyunun bilgisayar hali.

Oyunu satın aldığınızda bilgisayarınıza hem java hem de bedrock edition aynı anda kurulur. İkisine tek bir yerden ulaşmak istersen Minecraft Launcher'ı seç. Bedrock versiyonu telefondaki oyunun bilgisayar hali.
Hocam minecraft launcher var bilgisayarımda fakat bende sadece dungeons legends windows edition ve java çıkıyor bedrock'ı göremedim farklı bir launcher filan mı indirmem gerek onun için ?

Dosya Ekleri

• f8ea1f677687fdc09d09e7c41d1e7c2b.png
    f8ea1f677687fdc09d09e7c41d1e7c2b.png
    16,9 KB · Görüntüleme: 28
Kendi sitesinden satın aldığın yerden Microsoft hesabın ile giriş yap ve Bedrock sekmesine gir, bedorck sürümü farklı bir dille kodlanmıştır aynı Java da olduğu gibi Java PC de çalışır Bedrock ise cep telefonları gibi cihazlarda.
Burada Gözüküyor Oyunlarım Kısmında Fakat Üzerine Tıklama vs Birşey Yapılmıyor Hocam

Minecraft for Windows, Bedrock Edition'dır.
Öyleyse Boşuna Yordum Sizi Hocam Kusuruma Bakmayın

Dosya Ekleri

• 85d348fbd94699e966c4584f434a4600.png
    85d348fbd94699e966c4584f434a4600.png
    772,2 KB · Görüntüleme: 34

Yeni konular

Geri
Yukarı