Minecraft Bedrock satın alınmasına rağmen oyuna girilmiyor

rckgrimeshr

Hectopat
Daha fazla  
2 hafta önce araştırmadan direkt Minecraft satın almıştım Xbox sitesinden ve bilemeden Bedrock sürümünü satın almışım sadece. Keşke 2 hafta bekleseymişim şimdi Java ve Bedrock sürümü daha ucuza satılıyor. Minecraft Launcher'ına girince hala "satın al" butonu çıkıyor. Giremiyorum oyuna.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Minecraft'ı satın aldığınız Xbox yani Microsoft hesabı ile Launcher'deki Microsoft hesabı aynı mı?

xbox ve microsoft hesaplarını bağlaman gerekiyor
Bağlı zaten fotoğrafta gözüküyor da kullanıcı adı gözükmesin diye kapattım. Şimdi baktım da ben xbox sitesinden direkt "Minecraft" yazan sürümü almışım sanırım o da sadece konsollarda oynanıyor.

Minecraft'ı satın aldığınız Xbox yani Microsoft hesabı ile Launcher'deki Microsoft hesabı aynı mı?
Evet.

Bağlı zaten fotoğrafta gözüküyor da kullanıcı adı gözükmesin diye kapattım. Şimdi baktım da ben xbox sitesinden direkt "Minecraft" yazan sürümü almışım sanırım o da sadece konsollarda oynanıyor.

Evet.
Ayrı ayrı satılmıyor diye biliyorum. Konsol için aldıysanız geçmiş olsun.

Ayrı ayrı satılmıyor diye biliyorum. Konsol için aldıysanız geçmiş olsun.
Şunun üstüne bi' soğuk su içeyim. Acelem olduğu için direkt alıp çıktıydım hiç bakmadan demek ki bakmak lazımmış. Sağlık olsun zaten Java Bedrock sürümü de şuan güzel bir fiyatta onu alayım bari 😃

Screenshot_1.png

Şunun üstüne bi' soğuk su içeyim. Acelem olduğu için direkt alıp çıktıydım hiç bakmadan demek ki bakmak lazımmış. Sağlık olsun zaten Java Bedrock sürümü de şu an güzel bir fiyatta onu alayım bari 😃

Eki Görüntüle 2199307

Hocam iyi tarafından bakın. Minecraft tamam, sıra Xbox'ta :D.

Geri
Yukarı