Minecraft Bedrock sürümünü alınca Java sürümü ücretsiz olarak gelecek mi?

ArdqBoi

Decapat
Daha fazla  
Şu anda Minecraft Bedrock sürümünü alırsam yazın Java sürümü ücretsiz olarak gelecek mi?
Eğer gelecekse bedrock sürümünü nereden alabilirim?
Microsoft Store da Minecraft for Windows + Launcher mı Minecraft Windows başlangıç koleksiyonu mu?

Şu anda Minecraft Bedrock sürümünü alırsam yazın Java sürümü ücretsiz olarak gelecek mi?
Evet
Microsoft Store üzerinden Minecraft for windows 10
Microsoft Store da Minecraft for Windows + Launcher mı Minecraft Windows başlangıç koleksiyonu mu?
İkisinin bir farkı yok hocam. Zaten launcher ücretsiz. Minecraft for windows 10 aldığınız zaman launcher da gelir.

GE - LE - CEK!!! Dungeons hariç Bedrock ve ya başlangıç koleksiyonu alana bu yaz gelecek!

Minecraft'in kendi sitesinden alabilirsiniz ve hayir gelmiyor diye biliyorum hatta bedrock daha pahali cunku RTX ozelligi var ve Minecraft 13.5 euro falan TL'ye cevirdigimizde 195 falan ediyor.

Ne diyorsunuz? Java daha pahalı. Ha bir de RTX olduğu için pahalı değil. Ve diğer yanlış bilgi doğrusu bu yazın gelecek.
Minecraft'in kendi sitesinden alabilirsiniz.

Kendi sitesi de Microsoft Store'a yönlendiriyor.

Ne diyorsunuz? Java daha pahalı. Ha bir de RTX olduğu için pahalı değil. Ve diğer yanlış bilgi doğrusu bu yazın gelecek.

Kendi sitesi de Microsoft Store'a yönlendiriyor.
Bilmiyorum hocam eskiden satin almaya calismistim oyle hatirliyordum yanlis bilgi verdiysem kusura bakmayin

Yeni konular

Geri
Yukarı