Minecraft Bedrock ve Java alınır mı?

Dostum becrock sürümünü bedava yoluda var iki tane. Reg dosyası ile Premium hesabdaki gibi sunucularda oynaya biliyorsun.
Bedrock sürümünü öyle oynuyordu zaten. Ama Hypixel gibi sunuculara java sürümünden girilmesi gerektiği için oynayamıyordu. Aslında java sürümü için alıyoruz.

Oyun hakkında ne kadar fikir sahibisiniz bilmiyorum ama yıllardır Minecraft oynayan birisi olarak söyleyebilirim ki Minecraft daha çok güncelleme alır ve uzun süreler boyunca ne kalitesini ne de kitlesini kaybeder.

------

Hocam Xbox resmi sitesinde 200tl diye gözüküyor.
------

Elbette önceliğiniz birçok oyuncu gibi fiyatlar. Sakıncanızı anlıyorum ama günümüz şartlarında maalesef ki her şey böyle. Basit bir yemek bile kaç lira olmuş.
200 tl maalesef ki 2 yıl öncesinin 50 lirası durumunda.

Bu arada reklam gibi olmasın Nays kart varsa 160 tlye geliyor resmen bedava çünkü orijinal fiyat 20 küsür Euro
Tavsiye için teşekkürler.

Oyun hakkında ne kadar fikir sahibisiniz bilmiyorum ama yıllardır Minecraft oynayan birisi olarak söyleyebilirim ki Minecraft daha çok güncelleme alır ve uzun süreler boyunca ne kalitesini ne de kitlesini kaybeder.

------

Hocam Xbox resmi sitesinde 200tl diye gözüküyor.
------

Elbette önceliğiniz birçok oyuncu gibi fiyatlar. Sakıncanızı anlıyorum ama günümüz şartlarında maalesef ki her şey böyle. Basit bir yemek bile kaç lira olmuş.
200 tl maalesef ki 2 yıl öncesinin 50 lirası durumunda.

Bu arada reklam gibi olmasın Nays kart varsa 160 tlye geliyor resmen bedava çünkü orijinal fiyat 20 küsür Euro
merhaba naysla game pass alırsak oyun 160tlye düşüyor sanırım o şekilde sonra bide oyunu alırsak nays ikisine de indirim yapıyor mu hem game pass aldığım hemde oyunu biraz daha düşük fiyatla alınca

merhaba naysla game pass alırsak oyun 160tlye düşüyor sanırım o şekilde sonra bide oyunu alırsak nays ikisine de indirim yapıyor mu hem game pass aldığım hemde oyunu biraz daha düşük fiyatla alınca
Açıkçası game pass ile alakalı hiçbir fikrim yok. Nays kampanyası için xbox üzerinden satın alım yapmak yeterli. Kastettiğiniz birden fazla satın alım ise sayı farketmiyor. 500 TL'ye kadar indirim uygulanıyor.

Geri
Yukarı