Minecraft Bedrock ve Java alınır mı?

BigCheffy

Centipat
Daha fazla  
Kardeşim çok iyi Minecraft oyuncusudur. Özellikle PvP'de oldukça başarılıdır. Bedwars gibi PvP oyunlarında oldukça yeteneklidir. Zamanında 30 TL gibi bir fiyata Premium hesap istemişti ve ben de satın almıştım. Bildiğiniz üzere, Microsoft'un Mojang'ı satın almasından sonra bu tür hesaplara erişim kaybedildi.

Şimdi sorum şu. Kardeşim yine Minecraft oynamak istiyor. Ama Microsoft mağaza'da oyun ateş pahası. 2023 senesinde Minecraft hâlâ alınır mı?

Tavsiyeniz için teşekkürler. Peki bir indirim falan gelebilir mi? Ya da daha önce gelmiş miydi bilginiz var mı?

Hocam indirime gireceğini düşünmüyorum alın direk baksanıza 230 TL olmuş diyorsunuz 8-9 yıllık Minecraft oyuncusuyum 2 ay önce ilk Premium'umu aldım ve 200 TL'ye almıştım 30 TL daha artmış.

Tavsiyeniz için teşekkürler. Peki bir indirim falan gelebilir mi? Ya da daha önce gelmiş miydi bilginiz var mı?
Gelmez, imkansız diyebilirim. Rica ederim.

Hocam indirime gireceğini düşünmüyorum alın direk baksanıza 230 TL olmuş diyorsunuz 8-9 yıllık Minecraft oyuncusuyum 2 ay önce ilk Premium'umu aldım ve 200 TL'ye almıştım 30 TL daha artmış.
Sanırım hala 200 ben yanlış yazdım :).

Kardeşim çok iyi Minecraft oyuncusudur. Özellikle PvP'de oldukça başarılıdır. Bedwars gibi PvP oyunlarında oldukça yeteneklidir. Zamanında 30 TL gibi bir fiyata Premium hesap istemişti ve ben de satın almıştım. Bildiğiniz üzere, Microsoft'un Mojang'ı satın almasından sonra bu tür hesaplara erişim kaybedildi.

Şimdi sorum şu. Kardeşim yine Minecraft oynamak istiyor. Ama Microsoft mağaza'da oyun ateş pahası. 2023 senesinde Minecraft hâlâ alınır mı?

Dostum becrock sürümünü bedava yoluda var iki tane. Reg dosyası ile Premium hesabdaki gibi sunucularda oynaya biliyorsun.

Şimdi sorum şu. Kardeşim yine Minecraft 2023 senesinde Minecraft hâlâ alınır mı?
Oyun hakkında ne kadar fikir sahibisiniz bilmiyorum ama yıllardır Minecraft oynayan birisi olarak söyleyebilirim ki Minecraft daha çok güncelleme alır ve uzun süreler boyunca ne kalitesini ne de kitlesini kaybeder.

------
Hocam Xbox resmi sitesinde 200tl diye gözüküyor.
------

Elbette önceliğiniz birçok oyuncu gibi fiyatlar. Sakıncanızı anlıyorum ama günümüz şartlarında maalesef ki her şey böyle. Basit bir yemek bile kaç lira olmuş.
200 tl maalesef ki 2 yıl öncesinin 50 lirası durumunda.

Bu arada reklam gibi olmasın Nays kart varsa 160 tlye geliyor resmen bedava çünkü orijinal fiyat 20 küsür Euro

Yeni konular

Geri
Yukarı