Minecraft Bedrock ve Java Edition ile telefondan oynanabilir mi?

Ach_Master

Centipat
Daha fazla  
Minecraft Bedrock ve Java Edition alırsam Bedrock Edition'ı telefonumda girebilir miyim? Yani her iki sürüm şu anda Microsoft Store da 199,99 TL onu aldığımda bilgisayarda Java hesabıma girip PC de Java telefondan da Bedrock hesabıma giriş yapıp telefondan da Bedrock oynayabilir miyim?

Minecraft Bedrock ve Java Edition alırsam Bedrock Edition'ı telefonumda girebilir miyim? Yani her iki sürüm şu anda Microsoft Store da 199,99 TL onu aldığımda bilgisayarda Java hesabıma girip PC de Java telefondan da Bedrock hesabıma giriş yapıp telefondan da Bedrock oynayabilir miyim?

Java'yı telefondan oynayabilirsin fakat Bedrock'u oynayamazsın.

Telefondan Java oynamak istiyorsan Play Store da.

Pojavlauncher mevcut onu indirebilirsin.

Ama söyleyeyim cihazın güçlüyse indir.

Diğer konuya gelecek olursak eğer arkadaşınız Java'dan oynuyor siz Bedrock'tan oynuyorsanız Online oynayamazsınız.

PC üzerinden Java ve Bedrock Edition alsanız bile Minecraft Google Play ya da App Store'dan da aynı şekilde almanız gerek. Ha telefondaki de Bedrock Edition olduğunu biliyorum.

Java ve Bedrock Edition farklı sürümlerdir. Aynı anda girseniz bile sunuculara aynı erişimi sağlayamazsınız.

Geysermc denen bir eklenti var bunu kullanarak bedrock ve java aynı sunucuda oynayabiliyor ve ben yıllardır bunu kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı