Minecraft Bedrock'a sahip biri telefondan oyunu oynayabilir mi?

oceansw

Zeptopat
Daha fazla  
Minecraft Java ve Bedrock'ı beraber paket olarak aldım, peki Bedrock'ı telefonumda oynayabilir miyim?

Microsoft hesabında oyun var bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Minecraft Java ve Bedrock'ı beraber paket olarak aldım, peki Bedrock'ı telefonumda oynayabilir miyim?

Microsoft hesabında oyun var bu arada.
Google Play veya App Store üzerinden Minecraft Pocket Edition'ı (Bedrock) ayrı satın almanız gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bedrock sürümü ile mobil versiyon (Pocket Edition) neredeyse aynı sayılır. Bedrock oyuncuları ile telefondan oynayabilmek istiyorsanız mobil versiyonu satın almanız gerekir.

Ancak Java Edition'ı PojavLauncher kullanarak mobil cihazlarınızda çalıştırabilirsiniz. Minecraft'a sahip Microsoft hesabınız ile oturum açmanız gerekecek.

Bedrock sürümü ile mobil versiyon (pocket Edition) neredeyse aynı sayılır. Bedrock oyuncuları ile telefondan oynayabilmek istiyorsanız mobil versiyonu satın almanız gerekir.

Ancak Java Edition'ı pojavlauncher kullanarak mobil cihazlarınızda çalıştırabilirsiniz. Minecraft'a sahip Microsoft hesabınız ile oturum açmanız gerekecek.

Peki güvenilir mi?

Google Play veya App Store üzerinden Minecraft Pocket Edition'ı (Bedrock) ayrı satın almanız gerekiyor.

Teşekkür ederim iyi bayramlar.

Sonuçta Microsoft hesabını şifresiyle veriyoruz.

Peki güvenilir mi?
Güvenilir sayılır. Ancak bununla Hypixel gibi sunuculara giriş yapmanızı tavsiye etmiyorum. Belki sunucudan yasaklanmaya neden olabilir.

@oceansw PojavLauncher güvenilir sayılır. Önceden Microsoft hesabı olmadan oynanabiliyordu, ancak korsana girmemesi açısından Microsoft hesabı gereksinimi eklendi. Böylece Java Edition'a sahip olmayanlar PojavLauncher ile oyuna erişemeyecekler.

Ayrıca sunucularda hile gibi anlaşılıp yasaklanmaya neden olabilir, bundan emin değilim. Her ihtimale karşı çok oyunculu sunuculara girmemenizi tavsiye ederim. Arkadaşlar arası oynayabilirsiniz.

Güvenilir sayılır demeniz sunucu olayından değil mi?
Evet. Ben PojavLauncher'ı ilk öğrendiğimde bana bu durumdan bahsetmişlerdi. Ben de sunuculardan yasaklanma ihtimaline karşı sunuculara girmedim, tek oyunculu oynadım. PojavLauncher'ın kendisi güvenilirdir. Uzun zamandır kullanıyorum. Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Telefonum pek iyi olmadığı için 1 FPS açtı maalesef 2 GB RAM var kardeşim oynamak istiyordu yerine çakma bir tane indirdim mutlu oldu yine de çok teşekkürler zamanını ayırdığın için. :)

@403052

Geri
Yukarı