Minecraft Bedwars için mouse önerisi

Koskoca öneri konusunda sadece bir öneri var :D, minecraft için ben de mouse almazdım ama sanki tek minecraft için alacak kişi mouseu, attığım iki mouseta güzeldir, model o drag clicki ile meşhur zaten.

Koskoca öneri konusunda sadece bir öneri var :D, minecraft için ben de mouse almazdım ama sanki tek minecraft için alacak kişi mouseu, attığım iki mouseta güzeldir, model o drag clicki ile meşhur zaten.
Onu düşünüyorum saolun

Biliyorum, godbridge için zamanlama CPS'ten daha önemli (3CPS ile yapan bile var diye hatırlıyorum). Dediğim gibi 20CPS üzeri ban sebebi değişmediyse. Glorious Model O tercih edilebilir, hem drag Click hem butterfly Click için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Zamanlamam o kadar kötü ki tek oyunculu dünyada 40 CPS makro açtım yine godbridge yapamadım.

Uygun pozisyonda durmalı, uygun açıda bloğa bakmalı, en az gecikmeyle tıklamanız gereken yere tıklamanız lazım. Bridge sunucularında günlerce hatta haftalarca bunun için uğraşıyor millet. Yani mouse alsanız bile yetenek ve alışkanlık gerektiren bir şey.

Merhaba. Minecraft oynarken şu anki faremle oynamak çok zor olduğu için yeni bir fare satın almak istiyorum. Bedwars'da kullanacağım. Drag Click özelliği gibi köprü yaparken işi kolaylaştıracak özellikler olmalı. Drag Click için alıyorum zaten. Şu anda bir farem var zaten. O yüzden sadece Bedwars oynarken kullanacağım, bu yüzden Minecraft odaklı olursa daha güzel olur. Kablolu mu kablosuz mu daha iyi olur Bedwars oynarken bilmiyorum. Onu da yazarsanız sevinirim. Fiyat konusunda çok bilgim yok, herhangi bir fare örneği atabilirsiniz.

Çok ucuz ve kaliteli fare olarak Lunatic Hawk öneriyorum. Bütçeniz çok az ise alabilirsiniz fiyatına göre çok iyi bir fare, Drag Click 30 CPS butterfly 22 CPS görüyorum. 2 yıldır kullanıyorum sıkıntı çıkmadı.

Geri
Yukarı