Minecraft Bedwars için mouse önerisi

Hurma Ağacı

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Minecraft oynarken şu anki faremle oynamak çok zor olduğu için yeni bir fare satın almak istiyorum. Bedwars'da kullanacağım. Drag Click özelliği gibi köprü yaparken işi kolaylaştıracak özellikler olmalı. Drag Click için alıyorum zaten. Şu anda bir farem var zaten. O yüzden sadece Bedwars oynarken kullanacağım, bu yüzden Minecraft odaklı olursa daha güzel olur. Kablolu mu kablosuz mu daha iyi olur Bedwars oynarken bilmiyorum. Onu da yazarsanız sevinirim. Fiyat konusunda çok bilgim yok, herhangi bir fare örneği atabilirsiniz.

Drag Click gibi 20CPS üzeri yöntemler ban sebebi diye biliyorum, makro olarak algılıyor. Tabii sistem değiştiyse bilemem. Butterfly öğrenebilirsiniz onun yerine, 14-15CPS yeterli dediğiniz şey için.
Katılıyorum TR Serverlerinde 17'cps gibi bir sayıyı geçince vuruşlar sayılmıyordu cps limitini aştığı için.

Drag Click gibi 20CPS üzeri yöntemler Hypixel'de ban sebebi diye biliyorum, makro olarak algılıyor. Tabii sistem değiştiyse bilemem. Butterfly Click öğrenebilirsiniz onun yerine, 14-15CPS yeterli dediğiniz şey için.
Butterfly biliyorum. Ama G300S farem. Yandaki tuşlar sayesinde zor oluyor. 10 CPS gibi alıyorum. Ama ben zaten godbridge için demiştim.

Butterfly biliyorum. Ama G300s farem. Yandaki tuşlar sayesinde zor oluyor. 10 CPS gibi alıyorum. Ama ben zaten godbridge için demiştim.

Biliyorum, godbridge için zamanlama CPS'ten daha önemli (3CPS ile yapan bile var diye hatırlıyorum). Dediğim gibi 20CPS üzeri ban sebebi değişmediyse. Glorious Model O tercih edilebilir, hem drag Click hem butterfly Click için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı