Minecraft benzeri, ana menüde ejderha olan oyun nedir?

Night darkness

Decapat
Daha fazla  
Bir oyun vardı. Minecraft'tan özenilmiş ama her şeyiyle Minecraft'tan daha iyi bana göre. Oyun dokusu daha yüksek, oyunda karakter dizaynı düşük, poly bloklar kare zaten. İsmini hatırlamıyorum ama oyun büyük ihtimalle kalktı Play Store'dan. Oyunda ana menüde bir tane ejderha vardı. Kanat çırpıyordu ana menüde ve arka planda Heaven and Hell Jeremy Brake müziği çalıyordu galiba.
Oyunu S4 Mini'de oynuyordum galiba. PC'de webden oynanıyor mu bilmiyorum ama galiba evet.

Oyunu kapsamlı araştıramadım fakat Portal Knights olabilir mi? Maalesef müziğini müsait olmadığımdan dolayı dinleyemedim ama sanırsam müziği de popüler. Dediğiniz gibi sanırsam ejderha da var. Steam de mevcut.

Oyunu kapsamlı araştıramadım fakat portal knights olabilir mi? Maalesef müziğini müsait olmadığımdan dolayı dinleyemedim ama sanırsam müziği de popüler. Dediğiniz gibi sanırsam ejderha da var. Steam de mevcut.

Sana çok geç cevap verdiğim için üzgünüm maalesef o değil ama buldum oyunun ismi "block story" küçükken 2014 zamanlarında oynadığım oyundu o yüzden sordum o zamanları özlüyorumda.

Geri
Yukarı