Çözüldü Minecraft bilgisayardaki save nasıl telefona aktarılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hocam Microsoft'un yaptığı chunker var ama dünyanızın dosyası çok büyükse 700-800 MB gibi dönüştüremeyebilir. Envanterinizi bir sandığa koyun çünkü envanterinizi ve canlıları aktarmıyor. Kaynak: Chunker - Overview
Arama kısmına %appdata% yaz arat oradan apdata/roaming/.minecraft/saves klasörüne gir dünyaların orada (Java Edition için)

Hocam Microsoft'un yaptığı chunker var ama dünyanızın dosyası çok büyükse 700-800 MB gibi dönüştüremeyebilir. Envanterinizi bir sandığa koyun çünkü envanterinizi ve canlıları aktarmıyor. Kaynak: Chunker - Overview

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgisayarda Java sürümünden oynuyorum. Telefonda ise Bedrock.
Sürüm java ise dünyalar appdata/roaming/.minecraft/saves klasöründe bulunur.
Telefondaki bedrock (pocket) edition da ise eski sürümler için dünyaların dahili depolama/games/mojang.minecraft/saves veya worlds konumunda bulunur. Yeni sürüm minecraft bedrock edition için ise android klasöründe minecraftın klasörü var oranın içinde saves veya worlds klasörü var dünyaların depolandığı yerler buralar dünyanı bir şekilde mobil versiyonu için dönüştürüp buraya aktarman gerekiyor

Dönüştürmeyi yaptım fakat indirdiğim dosya mcworld uzantısına sahip. bunu klasör haline nasıl getirebilirim?

Dönüştürmeyi yaptım fakat indirdiğim dosya mcworld uzantısına sahip. bunu klasör haline nasıl getirebilirim?
Hocam onu telefonda dosya yöneticisinden açın minecrafta yönlendirmesi lazım

Hocam onu telefonda dosya yöneticisinden açın Minecraft'ta yönlendirmesi lazım.

Aktarım başarısız oldu dedi. Yüklü olan sürüm 1.19.51 Chunker ile Save'i dönüştürürken maksimum 1.19.50 vardı. Bu sorun çıkarmış olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı