Çözüldü Minecraft blokların görünüşü değişti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BeyazZenc1

Centipat
Daha fazla  
Hiçbir texture pack kulanmadığım halde oyundaki bloklar böyle tlanchueri silip tekrar kurdum ama düzelmedi. Son oyuncuya girdiğimde de böyleydi, sorun neden kaynaklı bilen var mı?

2022-07-25_08.54.47.png

Çözüm
Bildiğim kadarıyla kullandığınız Launcher ve SonOyuncu farklı kaynaklar kullanıyor. %appdata% klasöründen .minecraft, .sonoyuncu ve Launcher'in klasörünü silin. Bütün veriler gider ama muhtemelen düzelir. Sonrasında oyunu tekrar kurmanız gerekir.

Yaptım düzelmedi PC ile alakalı olabilir mi?

Hiçbir texture pack kulanmadığım halde oyundaki bloklar böyle tlanchueri silip tekrar kurdum ama düzelmedi. Son oyuncuya girdiğimde de böyleydi, sorun neden kaynaklı bilen var mı?

Eki Görüntüle 1465298

Arkadaşlar yaptım sorun oyunda değilmiş ben Intel'de ayarları değiştrmişim sıfırladım düzeldi. Hepiniz yardım etmeye çalıştınız teşekkürler.

Eki Görüntüle 1465298
Bildiğim kadarıyla kullandığınız launcher ve SonOyuncu farklı kaynaklar kullanıyor. %appdata% klasöründen .minecraft, .sonoyuncu ve launcher'in klasörünü silin. Bütün veriler gider ama muhtemelen düzelir. Sonrasında oyunu tekrar kurmanız gerekir.

Bildiğim kadarıyla kullandığınız Launcher ve SonOyuncu farklı kaynaklar kullanıyor. %appdata% klasöründen .minecraft, .sonoyuncu ve Launcher'in klasörünü silin. Bütün veriler gider ama muhtemelen düzelir. Sonrasında oyunu tekrar kurmanız gerekir.

Yaptım düzelmedi PC ile alakalı olabilir mi?

Eki Görüntüle 1465298

Arkadaşlar yaptım sorun oyunda değilmiş ben Intel'de ayarları değiştrmişim sıfırladım düzeldi. Hepiniz yardım etmeye çalıştınız teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı