Minecraft - Büyüler

Reddywich

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
  1. Örsün hasar seviyesi işlemin seviye gereksinimini etkiler mi?
  2. Örs toplam kaç işlemde kırılır?
  3. Bazı büyülü eşyalarımın ismini değiştirmeye kalkınca 8-9 level hatta kılıcım için 30 küsür level istiyor. Bunun daha ucuz yolu var mı? (İsmini değiştirmek istediğim aletlerin hepsi full, başka büyü ekleyemem)
  4. Tamir büyüsü olan bir eşyayı tamir etmek için elimizde olması şart mı? Zırhlar üstümüzdeyken tamir oluyor, ya diğerleri?
  5. En iyi XP kasma yöntemi nedir? Ben balık farmında AFK bırakıyorum bazen. Bundan daha iyi bir sistem var mı?
  6. Tüy düşüşü büyüsü ne kadar işe yarar, kaç bloktan düşünce ölürüm? (Benim botumdaki 4. seviye)
Not: Daha sonra başka bir konuyu merak edersem hem kendim faydalanmak üzere hem de başkalarının faydalanması amacıyla sorabilirim.

Videodaki farmı kullanıyorum ben, hiçbir problem olmuyor. Büyü kitapları da geliyor, büyülü yay ve oltalar da... XP'de de problem yok. Sende çalışmıyorsa suyun üstünü kapatmış olabilirsin. Üstü açık olması gerekiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben daha farklı bir sistem kullanıyormuşum. Benim sorunum farenin bug'a girmemesi.

F3+T yaptığınızda çalışmıyorsa sağ tık'a basılıyken farenin kablosunu çıkartıp geri takınız. Kontrolü geri almak için sağ tıka basabilirsiniz. Bu işlemde farmda AFK iken bilgisayarınızı kullanamazsınız.

Fareyi takıp çıkarmam çok zor. Ama denerim. Teşekkürler.

F3+T yaptığınızda çalışmıyorsa sağ tık'a basılıyken farenin kablosunu çıkartıp geri takınız. Kontrolü geri almak için sağ tıka basabilirsiniz. Bu işlemde farmda AFK iken bilgisayarınızı kullanamazsınız.
F3+P kombinasyonuna basıp "odak kaybında duraklatma" ayarını pasif hale getirdikten sonra ALT+Tab kombinasyonunu uygulayıp rahatlıkla bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. ESC'ye basarsanız oyun duruyor.
Fareyi takıp çıkarmam çok zor. Ama denerim. Teşekkürler.
F3+T kombinasyonunun işe yaraması için yükleme ekranı gelince tuşa basmayı bırakmalısın.

Sadece bu soruna cevap verebilirim herhalde başkasını bilmiyorum.
En iyi XP kasma yöntemi nedir? Ben balık farmında AFK bırakıyorum bazen. Bundan daha iyi bir sistem var mı?
En iyisi enderman farmıdır kesinlikle.

1)Spawner sistemleri de güzel ve hızlı XP kastırabiliyor. Link:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

2) Bilgisayarının kasmasına sebep olabilecek 0 tick xp farmları vardı 1.14.4'te sanırım artık çalışmıyor. O sistem de güzel XP kastırabiliyordu. Link:

1)Spawner sistemleri de güzel ve hızlı XP kastırabiliyor. Link:

2) Bilgisayarının kasmasına sebep olabilecek 0 tick xp farmları vardı 1.14.4'te sanırım artık çalışmıyor. O sistem de güzel XP kastırabiliyordu. Link:
İskelet spawnerımız var zaten. 45 dakikadır falan bekliyorum, arada girip kasıyorum. 10 level falandım, artık 30 levelım.
Başka bir soru: Elitraya koruma büyüsü basarsak işe yarar mı?

Son düzenleme:
İskelet spawnerımız var zaten. 45 dakikadır falan bekliyorum, arada girip kasıyorum. 10 level falandım, artık 30 levelım.
Başka bir soru: Elitraya koruma büyüsü basarsak işe yarar mı?

Benim bildiğimce hayır Kırılmazlık 3 ve tamir basarsın XP ile tamir olur mükemmel bir şey fakat tamir bulabilirsek bende şimdi küçükte olsa bir köy kuruyorum şans dile de tamir çıksın :D.

1. Örsün hasar seviyesi işlemin seviye gereksinimini etkiler mi?
  2. Örs toplam kaç işlemde kırılır?
  3. Bazı büyülü eşyalarımın ismini değiştirmeye kalkınca 8-9 level hatta kılıcım için 30 küsur level istiyor. Bunun daha ucuz yolu var mı? (İsmini değiştirmek istediğim aletlerin hepsi Full, başka büyü ekleyemem)
  4. Tamir büyüsü olan bir eşyayı tamir etmek için elimizde olması şart mı? Zırhlar üstümüzdeyken tamir oluyor, ya diğerleri?
  5. En iyi XP kasma yöntemi nedir? Ben balık farmında AFK bırakıyorum bazen. Bundan daha iyi bir sistem var mı?
  6. Tüy düşüşü büyüsü ne kadar işe yarar, kaç bloktan düşünce ölürüm? (Benim botumdaki 4. seviye)
Not: Daha sonra başka bir konuyu merak edersem hem kendim faydalanmak üzere hem de başkalarının faydalanması amacıyla sorabilirim.

Ben 65 level isteyen büyü yaptım. Öyse bir şey olmadı.

Geri
Yukarı