Minecraft "çıkış kodu: 1" hatası

sakrucu1234

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Minecraft için mod yüklerken bir sorunla karşı karşıya kalıyorum. Minecraft'ı açtığımda crash veriyor. Çıkış kodu 1 olarak gözükmekte. Toplam 30-40 mod yükledim bazıları çalışıyor crash vermeden. Bazıları ise crash veriyor. Bu nedenle oyuna giremiyorum. 1.7.10 sürümünü kullanıyorum.

Merhabalar. Minecraft için mod yüklerken bir sorunla karşı karşıya kalıyorum. Minecraft'ı açtığımda crash veriyor. Çıkış kodu 1 olarak gözükmekte. Toplam 30-40 mod yükledim bazıları çalışıyor crash vermeden. Bazıları ise crash veriyor. Bu nedenle oyuna giremiyorum. 1.7.10 sürümünü kullanıyorum.

Uyumsuz modları devre dışı bırak öyle dene istersen illaki sorun çıkaran mod vardır.

Error code 1 diye bir hata biliyorum ama çıkış kodu 1 bilmiyorum.
Minecraft'ın orijinal mi yani(Microsoft veya Mojang'ın kendi sitesinden mi indirdin) yoksa internetten mi?
İnternetten derken yani internete gidip direk Minecraft indir falan mı yazdın demek istedim.

Uyumsuz modları devre dışı bırak öyle dene istersen illaki sorun çıkaran mod vardır.
Çıkaran modlar var fakat onlar lazım devre dışı bırakmak dışında herhangi bir çözüm yolu varmıdır?
Error code 1 diye bir hata biliyorum ama çıkış kodu 1 bilmiyorum.
Minecraft'ın orijinal mi yani(Microsoft veya Mojang'ın kendi sitesinden mi indirdin) yoksa internetten mi?
Orjinal.

Çıkaran modlar var fakat onlar lazım devre dışı bırakmak dışında herhangi bir çözüm yolu var mıdır?

Belki birbiriyle çakışan modlar vardır ya da XXX modu sorun çıkarıyor diye internette arama yapabilirsin.

Geri
Yukarı