Minecraft "Connection timed out" hatası

İşletim sistemi
Windows XP

Merdow

Femtopat
Daha fazla  
MinecraftBağlantıHatası.png

Böyle bir hata alıyorum ne yaptıysam düzeltemedim, yardımcı olur musunuz? Malum ramazan ayındayız zaman geçirmek için oynayalım dedik, beceremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
DNS kullanıyor musunuz? kullanıyorsanız hangi DNS?
8.8.8.8 8.8.4.4 dns ile denediğim ıp
Orijinal hesapla ilgili bir sorun olsa oturum açılamadı gibi bir hata verirdi ve bende kendi açtığım sunucuda server daha tam açılmamışken girmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum.

Serveri 1 haftadır oynuyor arkadaşlarım bir de server kapalı iken görünüyor açıldığı zaman görünmüyor

8.8.8.8 8.8.4.4 dns ile denediğim ıp

Serveri 1 haftadır oynuyor arkadaşlarım bir de server kapalı iken görünüyor açıldığı zaman görünmüyor
Offline mod hatalarında da bazen aynı hatayı veriyor da ondan sordum orjinal mi diye. Bu MC Server sorunları illet bir sorundur, sıkıntı sadece arkadaşınızın sunucusunda ise dünyasını kopyalayıp yeni bir server açıp orada oynayın. Tavsiyem ise halan daha Hamachi ile oynamanız kendi aranızda oynayacak iseniz.

Offline mod hatalarında da bazen aynı hatayı veriyor da ondan sordum orijinal mi diye. Bu MC Server sorunları illet bir sorundur, sıkıntı sadece arkadaşınızın sunucusunda ise dünyasını kopyalayıp yeni bir server açıp orada oynayın. Tavsiyem ise halan daha Hamachi ile oynamanız kendi aranızda oynayacak iseniz.

VDS server Hamachi üzerinden kurulmadı serveri ben açmaya çalıştım gene ben bağlanamadım farklı serverlerde görülmüyor

Geri
Yukarı