Minecraft Curse Forge çıkış kodu 6 hatası

MAT2982

Hectopat
Selam, geçenlerde modlu minecraft oynamak için bilgisayara curse forge kurdum ve bir kaç tane mod paketi indirdim. İlk indirdiğimde aşırı fazla kassada yinede açılıyordu. Ertesi gün oynamak için girip dünyayı açmaya çalıştığımda oyun çöktü ve çıkış kodu 6 hatasını verdi. Yine curse forge üzerinden normal minecrafta girdiğimde bir sorun çıkmadı. Sorunu çözmek için farklı mod packleri oynamayı denedim, mod packleri silip tekrardan kurmayı denedim, curse forgeu silip tekrardandan yükledim, javayı tekrardan yükledim fakat hiç biri işe yaramadı. Yardım edebilirseniz çok sevinirim. Ayrıca işletim sistemim MacOS.

Selam, geçenlerde modlu Minecraft oynamak için bilgisayara curse Forge kurdum ve birkaç tane mod paketi indirdim. İlk indirdiğimde aşırı fazla kassada yine de açılıyordu. Ertesi gün oynamak için girip dünyayı açmaya çalıştığımda oyun çöktü ve çıkış kodu 6 hatasını verdi. Yine curse Forge üzerinden normal Minecraft'ta girdiğimde bir sorun çıkmadı. Sorunu çözmek için farklı mod packleri oynamayı denedim, mod packleri silip tekrardan kurmayı denedim, curse Forge'u silip tekrardandan yükledim, Java'yı tekrardan yükledim fakat hiçbiri işe yaramadı. Yardım edebilirseniz çok sevinirim. Ayrıca işletim sistemim macOS.

Eğer ağır bir mod paketi ise sisteminiz kaldırmıyor olabilir veya bazı Forge versiyonları hatalı olabiliyor. Zahmet olmazsa normal Launcher'a Forge kurup CurseForge'daki modları oraya yüklemeyi deneyin.

Eğer ağır bir mod paketi ise sisteminiz kaldırmıyor olabilir veya bazı Forge versiyonları hatalı olabiliyor. Zahmet olmazsa normal Launcher'a Forge kurup CurseForge'daki modları oraya yüklemeyi deneyin.
Ayrı bir mod yükleyince çalışıyor ama mod paketlerini ayrıyetten çalıştıramadım. Daha öneceden better mcyi açmıştı. Şu an onuda açmıyor. Sistemin yeterli olmamasından olduğunu düşünmüyorum. Mod paketlerini farklı bir şekilde kurmamın bir yolu var mı?

Ayrı bir mod yükleyince çalışıyor ama mod paketlerini ayrıyetten çalıştıramadım. Daha öneceden better mcyi açmıştı. Şu an onuda açmıyor. Sistemin yeterli olmamasından olduğunu düşünmüyorum. Mod paketlerini farklı bir şekilde kurmamın bir yolu var mı?
Minecraft'a Forge kurun. Daha sonra yükleyeceğiniz modları mods klasörüne atın

Geri
Yukarı