Minecraft Deluxe koleksiyon vs Temel koleksiyon

Ruhumyamuldu

Centipat
Daha fazla  
Daha öncesinde Minecraft oynuyordum fakat şimdi satın almak istiyorum ama bu iki paketin farklarını anlayamadım farkları nelerdir? Hangisini almalıyım? Arkadaşlarımla oynamak istiyoruz modlu modsuz iki türlüde oynamak istedik ama hangi pakedi seçeceğimizi pek anlamadık yardımcı olursanız sevinirim.

Normal olanı alirsan ayni internette olmadığın sürece oynayamazsın. Realms kurman lazım ona da ayrı bir fiyat vermen gerekiyor. Benim tavsiyem o fiyata sunucu kiralayın.(şimdi tekrar baktim Deluxe koleksiyonu o paraya değer değil.)

Aslında ben bu paketlerin farkını sormuştum yani ne verdiklerini ve hangisini almamı tavsiye edeceğinizi gerisi fazla detay olmuş kusura bakmayın uzun zaman önce oynadığımdan minecoin gibi terimlerin ne olduğunu bilmiyorum :/

Aslında ben bu paketlerin farkını sormuştum yani ne verdiklerini ve hangisini almamı tavsiye edeceğinizi gerisi fazla detay olmuş kusura bakmayın uzun zaman önce oynadığımdan minecoin gibi terimlerin ne olduğunu bilmiyorum :/
Minecoin Bedrock'ta alışveriş yapabildiğiniz para birimi. Deluxe Edition alırsaniz bir miktar bundan veriyor. Bir de birkaç ıvır zıvır. Yani normalini almak her türlü daha iyi Bedrcok'ta alışveriş yapmayacaksanız şayet.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı