Minecraft Doğukan Adal shader nasıl indirilir?

Scott Cawthon

Hectopat
Bugün nasıl oldu bilmiyorum lakin bilgisayarı onarmayı başardım, yakın zamanda da sisteme temiz format basacağım fakat tek istediğim shaderi nasıl indirebileceğim. Şu an Sildurs kullanıyorum ama videodaki daha çok hoşuma gitti. Nasıl indirebilirim yardımcı olabilir misiniz? Ek olarak da videonun linkini bırakacağım, şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer adal paylaşmışsa oradan indirip PC'ye eklerseniz olur ama iyi bir PC'niz varsa deneyin. Shader pack yüklemek istiyorsanız YouTube eğitim videolarına bakarak öğrenebilrsiniz. Eğer adal koymadıysa video da söyler ha onu da yapmadı. O zaman bulmanız zor. YouTube'a Minecraft shader pack nasıl yüklenir yazın elbet çıkar.

Eğer adal paylaşmışsa oradan indirip PC'ye eklerseniz olur ama iyi bir PC'niz varsa deneyin. Shader pack yüklemek istiyorsanız YouTube eğitim videolarına bakarak öğrenebilrsiniz. Eğer adal koymadıysa video da söyler ha onu da yapmadı. O zaman bulmanız zor. YouTube'a Minecraft shader pack nasıl yüklenir yazın elbet çıkar.

Sistemim gayet yeterli hocam.
Shaderpack ile texture pack yükle internet sitesini bırakıyorum.
BSL Shaders 1.18, 1.18.1 → 1.18.2

Sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı