Çözüldü Minecraft Dünya Oluştururken Donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

umutsaritarla

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Google Developer
Merhaba, Minecraft oyununda yeni bir dünya oluşturacakken %0 veya belirsiz bir yüzdelik dilimde donuyor ve devam etmiyor. Defalarca çıkıp tekrar girmeme rağmen sorunu çözemedim. Gerçekten can sıkmaya başladı. Çözümü var mıdır?

Çözüm
Sorunu çözdüm, başka bir Launcher indirdim ve hem 1.17 sürümlerinde skinim geliyor, hem de hata vermiyor. Gayet hoş oldu. İlgilenen herkese teşekkürler.
Merhaba, Minecraft oyununda yeni bir dünya oluşturacakken %0 veya belirsiz bir yüzdelik dilimde donuyor ve devam etmiyor. Defalarca çıkıp tekrar girmeme rağmen sorunu çözemedim. Gerçekten can sıkmaya başladı. Çözümü var mıdır?

Dünya oluştururken disk kullanımı artıyorsa normaldir.

Artı -1 Eksi
Sisteminiz nedir? Oyun ile bir alakası olması neredeyse mümkün değil.

Pentium(R) Dual Core CPU E5700 3GHz işlemci, ATI Radeon 4600 Series Ekran Kartı, 4 GB Ram, DirectX 11, Windows 7.

Normal olması donmasına işaret olamaz.
Kasması çok doğal. Hele 1.15.2 üstü sürümlerde dünya oluşturuyorsanız ultra zor. Kapat aç yapmak yerine 15-20 dakika bekleyin dünya yüklenir.

Artı -1 Eksi
Javayı kaldırıp tekrar kurun. İşletim sistem 64 bitse 32 bit Java kurmayı da deneyebilirsiniz.
32 bit indirme linkini atar mısınız? (orijinal sayfasından)
Kasması çok doğal. Hele 1.15.2 üstü sürümlerde dünya oluşturuyorsanız ultra zor. Kapat aç yapmak yerine 15-20 dakika bekleyin dünya yüklenir.
Kasmıyor, takılıyor ve 24 saat beklesen bile devam etmiyor.

Geri
Yukarı