Minecraft Dungeons "Your computer name contains non-english symbols"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Diğer

Eymen1001

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben son zamanlarda Minecraft Dungeons adlı bir oyun oynamaya başladım fakat oyunu her açtığımda karşıma: "Your Computer name contains non-english symbols" hatası veriyor. Bunun Türkçe karşılığı: "bilgisayar adınız İngilizce olmayan semboller içeriyor" anlamına geliyordu. Bilgisayar adını değiştirdim, gene olmadı. Nasıl çözebileceğimi bilen varsa söyleyebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uğraşmamak için W yaptım oyunu orijinal alacak durumumuz olmadığı için korsan yani crack.
Sana önerim steam yaz indirimlerini bekleyip birkaç oyun alman. Bir oyunu yapmak için yıllar verilir ama o yıllarını önemsemeyip bedavaya indirirsen o kişinin hakkını yemiş olursun. Buna dikkat edersen sevinirim.
Bu ne kadar saçma bir kural Allah aşkına.
Bence gerekli bir kural

Bu sorun genelde oyun klasörüne giden yoldaki tüm türkçe karakterleri kaldırınca çözülüyor. Örneğin ''yeni klasör'' gibi bir klasöre kurduysanız ö yü değiştirin.

Merhaba. Ben son zamanlarda Minecraft Dungeons adlı bir oyun oynamaya başladım fakat oyunu her açtığımda karşıma: "Your Computer name contains non-english symbols" hatası veriyor. Bunun Türkçe karşılığı: "bilgisayar adınız İngilizce olmayan semboller içeriyor" anlamına geliyordu. Bilgisayar adını değiştirdim, gene olmadı. Nasıl çözebileceğimi bilen varsa söyleyebilir mi?
Bilgisayara bağlı olan Xbox hesabının adını değiştirmeyi deneyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı