Minecraft Education Edition “SkinContrast Kaynak Paketi Devre Dışı Bırakıldı” Hatası

İşletim sistemi
Android

notmythier

Centipat
Bugün oyuna girdiğimde böyle bir mesajla karşılaştım. Ve artı, bu kaynak paketinin sahibi bu hesap değil diyordu. Şablonlar kısmından iki tane harita yüklemiştik, adları; Siber Guvenlik Hmm ve Aktif Vatandaşlık. Sonrasında aynı hatanın farklı versiyonları ile karşılaştık. Normal midir?

Bugün oyuna girdiğimde böyle bir mesajla karşılaştım. Ve artı, bu kaynak paketinin sahibi bu hesap değil diyordu. şablonlar kısmından iki tane harita yüklemiştik, adları; siber guvenlik hmm ve aktif vatandaşlık. sonrasında aynı hatanın farklı versiyonları ile karşılaştık. Normal midir?

Anladığım kadarıyla haritanın sürümleri sizin sürümünüzle farklı o yüzden devre dışı bırakılmış.

Anladığım kadarıyla haritanın sürümleri sizin sürümünüzle farklı o yüzden devre dışı bırakılmış.
Hocam oyunun kendi şablonlar kısmı var ordan indirip oynamıştık, çalışmıştı, sonrasında normal dünyaya girerken bu olay olmuştu.

Gelişme: Bazı insanlar kaynak paketi indirmediği halde bu hatanın olduğunu söylüyor, umarım önemli bir şey değildir.

Geri
Yukarı