Minecraft ekran beyaz oluyor

İşletim sistemi
Windows 7
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar Minecraft oynarken mouse imleci yükleme imecine dönüyor ve arada (oyun) ekranı beyaz oluyor 1 saniyelik nasıl çözebilirim ve arada masaüstüne atıyor.

S.

O işlemciyle Minecraft'ın yeni sürümünü açacağınızı sanmıyorum en iyi 1.12'de çalışır. 2 GB RAM'iniz var. Minecraft en düşük 2 GB RAM'le çalışır ama sistem bu RAM'i kullanmaya çalıştığında RAM çok dolduğu için Minecraft kaynak yükleyemez ve ara ara beyaz ekran olur eğer RAM'e çok yüklenirseniz atar. Ucuz bir 4 GB RAM bile işinizi görür.

Yeni MC sürümünü kullanmıyorum bir swye giriş yapmamı sağlayan bir uygulama var son oyuncu Launcher diye ondan giriyorum çakma MC'den de girdim sonuç aynı.
h
Bir şey soracağım: Parçacıkların hepsi açık mı? Ve Son oyuncu biraz değişik bir serverdir Launcher'inde mod optifine gibi şeyler yüklü başka bir Launcher'de denediniz mi?
Hayır açık değil.

S.

Yeni MC sürümünü kullanmıyorum bir swye giriş yapmamı sağlayan bir uygulama var son oyuncu Launcher diye ondan giriyorum çakma MC'den de girdim sonuç aynı.
h
Hayır açık değil.
a
Şimdi fark ettim sizin belleğiniz 2 GB ise ve 64 bit java kullanıyorsanız bu hata çıkabilir. En yeni 32 bit java indirin. Çünkü Java 32 bit 2GB 'a kadar tüm bellekleri destekler. Bir denemekte fayda var. Benim belleğim 8GB olduğu için şu an deneyemiyorum.

32 Bit Java: https://javadl.oracle.com/webapps/download/AutoDL?BundleId=242058_3d5a2bb8f8d4428bbe94aed7ec7ae784

İndirme işlemi otomatik olarak başlayacak. Eski java sürümünüzü silmeyi unutmayın

çakma MC'den de girdim sonuç aynı.
Hocam crackli oyunlara forumda destek verilmemektedir.
A.
Şimdi fark ettim sizin belleğiniz 2 GB ise ve 64 Bit Java kullanıyorsanız bu hata çıkabilir. En yeni 32 Bit Java indirin. Çünkü Java 32 Bit 2 GB'a kadar tüm bellekleri destekler. Bir denemekte fayda var. Benim belleğim 8 GB olduğu için şu an deneyemiyorum.

32 Bit Java: https://javadl.oracle.com/webapps/download/AutoDL?BundleId=242058_3d5a2bb8f8d4428bbe94aed7ec7ae784

İndirme işlemi otomatik olarak başlayacak. Eski Java sürümünüzü silmeyi unutmayın.

Windows'u kurarken 64 Bit olarak kurmuş bu yüzden 32 çalışmayacaktır.
Benim belleğim 8 GB olduğu için şu an deneyemiyorum.

Hocam 8 GB bellekte bile 32 Bit sistem kurabilirsiniz ve 2 GB bellekte de 64 Bit kurulabilir. Benim önceden 2 GB belleğim vardı 64 Bit sorunsuz kullanıyordum lütfen yanlış bilgi veremeyelim.

Hocam crackli oyunlara forumda destek verilmemektedir.

Windows'u kurarken 64 Bit olarak kurmuş bu yüzden 32 çalışmayacaktır.

Hocam 8 GB bellekte bile 32 Bit sistem kurabilirsiniz ve 2 GB bellekte de 64 Bit kurulabilir. Benim önceden 2 GB belleğim vardı 64 Bit sorunsuz kullanıyordum lütfen yanlış bilgi veremeyelim.

Java'yı güncelleyince oldu.

Geri
Yukarı