Minecraft elmas ile ne yapmalıyım?

666harfli

Decapat
Daha fazla  
Çok kötü bir Minecraft oyuncusu olarak soruyorum elmas buldum ve bununla kılıç mı, balta mı yoksa kazma mı yapmalıyım?

1.7.2 sürümünde oynuyorum.

Çok kötü bir Minecraft oyuncusu olarak soruyorum elmas buldum ve bununla kılıç mı, balta mı yoksa kazma mı yapmalıyım?

Eğer maden ihtiyacın olacağını düşünüyorsan kazma, ağaç ihtiyacın varsa mesela büyük bir yer yapacaksan balta, base ine yakın yerde çok mob spawn oluyorsa kılıç.

Daha ilk elmaslarınızla elmas çapa yapmak gibi bir girişimde bulunmayınız. 3 elmas ile elmas kazma yapıp, elmas kazmanız ile obsidiyen kazarak Nether portalı kurabilirsiniz.
Bu arada eğer Java Edition oyuncusuysanız, 1.7.2 gibi oldukça eski bir sürümü oynamayı tercih etmenizin nedenini merak ettim.

Daha ilk elmaslarınızla elmas çapa yapmak gibi bir girişimde bulunmayınız. 3 elmas ile elmas kazma yapıp, elmas kazmanız ile obsidiyen kazarak nether portalı kurabilirsiniz.

Bu arada eğer Java Edition oyuncusuysanız, 1.7.2 gibi oldukça eski bir sürümü oynamayı tercih etmenizin nedenini merak ettim.

Çünkü Minecraft'ın eski sürümlerini daha eğlenceli buluyorum. Ve biraz nostalji yapmak güzel oluyor.

Geri
Yukarı