Minecraft en iyi sunucular hangisi?

muhammet12128

Centipat
Arkadaşlar merhaba ben önceden Uniocraft serverinde oynuyordum daha sonra bıraktım. Dün tekrar girmeye çalıştım galiba server kapanmış. Minecraft'ta skyblock falan oynuyorum. En iyi server hangisi acaba?

Anlıyorum. Sunucularla hiç uğraşmadım. Eskiden bayağı giriyordum ancak şimdi sadece arkadaşımla modlu Minecraft giriyoruz. Sağlam diye demiştim Craftrise'ı.

Ben Craftrise'dan ziyade SonOyuncu'da saatler harcadım. Craftrise'da bu süre biraz daha kısa fakat ikisi de neredeyse aynı. Ben kitlesi için bıraktım o derece.

Sadece oyun kazandığım için küfür yemediğim değerim kalmadı CR'de.
Ne saçma kitleye sahip. Adam gibi oyununu oyna bitsin. Kazanan adama da sövmezsin şimdi...
Bana Vip alana helal olsun diyen bir kitleye sahip. Önüne gelene de sövüyorlar.
Değişik valla.
Ben Craftrise'dan ziyade SonOyuncu'da saatler harcadım. Craftrise'da bu süre biraz daha kısa fakat ikisi de neredeyse aynı. Ben kitlesi için bıraktım o derece.
Aynı haltın lavicerti.

Ha bu arada makro ve hileler acayip fazla.
Adaletsiz ban sistemide buna dahil.
RAC, VAC'tan daha kötü çalışıyor. AFK iken makro banı yediğimi hatırlıyorum, sonradan talep açtım düzeldi ama neyse.
Yetkilileri de bomboş insanlar, kopyala yapıştır cümleleri her yerde kullanıyorlar. Sorduğum soru neden LabyMod, Hyperium gibi clientlarla giremiyoruz iken gelen cevap "CraftRise'a sadece RiseLauncher ile girebilirsiniz" oluyordu. Flyhack açan adamı raporluyorum "Kanıt içeriği yetersiz" basıyorlar direkt Faction diye.

Geri
Yukarı