Minecraft en ucuz nereden alınır?

Biliyorum pahalı fakat ucuza alacağınız hesaplar sizi ancak 2-3 ay götürür, ben şanslıydım 1 yıl hesap bende durdu sonra o da gitti, yani diyeceğim ya başka yöntemlere başvurun ya da 500 TL'ye alın.

Biraz şans işi hesap almak, 3 yıl önce 20 liraya hesap alıp hala aynı hesapla oynayan arkadaşım var.

Minecraft.net'ten veya Microsoft Store'den alabilirsiniz. Başka yerlerden aldığınız hesaplar legal olmamakla birlikte elinizde uzun süre kalmayacaktır. Parasını bir kere veriyorsunuz zaten uzun süreler oynayabileceğiniz bir oyun.

Minecraft satın alacagım ama 500 TL verebilecegim bir oyun degil.
300-200 civarında alabilecegim bir yer biliyor musunuz?
Halihazırda normal bir oyun fiyatının dörtte birine satılıyor. Hala fiyattan nasıl memnun değilsiniz Epic Games gibi bedavaya mı versinler?

Xbox'ta 400₺'ye alınabiliyor. 2011 yılında 27₺ civarına almıştım hala girer oynarım, hayatımda yaptığım en iyi yatırım olabilir.

Minecraft.net'ten veya Microsoft Store'den alabilirsiniz. Başka yerlerden aldığınız hesaplar legal olmamakla birlikte elinizde uzun süre kalmayacaktır. Parasını bir kere veriyorsunuz zaten uzun süreler oynayabileceğiniz bir oyun.

Teşekkür ederim.

Halihazırda normal bir oyun fiyatının dörtte birine satılıyor. Hala fiyattan nasıl memnun değilsiniz Epic Games gibi bedavaya mı versinler?

Epic Games'te God of War indirime girince 500 TL oluyor fiyat cok fazla geldi
Sormamın sebebi ise daha ucuza alabilecegim bir yöntem bulmaktı.
Haliba alabilecegim en ucuz sekli 25 TL'ye Game Pass kodu alıp 400 TL'ye MC almak.

Ya orijinal kendi sitesinden alacaksın ya da Legacy Launcher (önerimdir) gibi yerlerden oynayacaksın. Ben ismini hatırlamadığım bir yerden ucuza almıştım fakat hesap yaklaşık 1-2 ay sonra gitti destek ekibine yazdım cevapsız kaldım.

Geri
Yukarı