Ucuz Minecraft Premium nereden alınır?

NeoNima

Hectopat
Makaleler
1
80 TL bütçem var. Güvendiğiniz Minecraft Premium siteleri mojang hariç zümrüt Premium istiyorum. Öneri sitelerinizi yazarsanız sevinirim.

Ben bir kod sayesinde bedavaya Crispium'dan altın premium almıştım. İlk hesap birkaç gün sonra gitti desteğe yazdım yaklaşık bir hafta sonra döndüler ve yeni hesap verdiler. Birkaç aydır kullanıyorum. Ama şimdi siz alırsınız sıkıntı çıkar falan benim yüzünden pişman olmanızı istemem.

Life-time warrantyli satan plati.ru saticilarindan alabilirsiniz. Gecen kis iki tane almistim, arkadasimla kendime. Arkadasimin hesabi calindi fakat benimkisi su anlik duruyor.

Ucuzua Minecraft hesabı satan sitelerdeki hesapların belki 1 gün belki 1 ay sonra şifreleri değiştiriliyor ve sizde soğuk su içmek için mutfağa gidiyorsunuz.

Şaka bir yana, bazı hesaplar uzun ömürlü olabiliyor ama tamamen şans işi. Arkadaşım almıştı yıllar önce 1 ay sonra patlamıştı hesap. Hesabın maili kime aitse istediği zaman geri alabiliyor.

Küçük kardeşim 3 ay önce buradan altın hesap almıştı hala kullanıyor ama ne olacağı belli olmaz.
Burası

Diğer sitelerdeki hesaplar çalıntı. Hesap sahibi, destek ile geri almaya çalışınca elinizden gidecek. Bu tarz yerlere 10 ₺ verene kadar, biraz para biriktirip kendi sitesinden alın. Size ucuz gelse de, sürekli almaya başladığınızda, orijinal satışa göre daha fazla para vermiş oluyorsunuz.
Ayrıca çalıntı hesap satan sitelerin paylaşılmasına, bir yasak gelse iyi olacak. Çalıntı hesap alıp sorun yaşayınca, Technopat sosyal laf yapan tipler ürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı