Minecraft enchant sistemi

usuratonkachi

Decapat
Daha fazla  
Selam Minecraft enchant sistemini büyüler nereden bulunur? Nasıl yapılır? Kısacası nedir bu iş? Bunu anlatan bir video yok mu? YouTube'a bir göz gezdirdim ama bulamadım. Video olmasına gerek yok. Eğer vaktiniz olmazsa buradan anlatabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Selam Minecraft enchant sistemini büyüler nereden bulunur? Nasıl yapılır? Kısacası nedir bu iş? Bunu anlatan bir video yok mu? YouTube'a bir göz gezdirdim ama bulamadım. Video olmasına gerek yok. Eğer vaktiniz olmazsa buradan anlatabilirsiniz.
Hocam öncelikle 3 obsidyen, 1 kitap ve 2 tane de elmasa ihtiyacımız var. Öncelikle kitapları köyden bulursunuz, ya da kendiniz şeker kamışı farmı kurabilirsiniz. Masayı yaptık. Etrafına da 10-12 tane kadar büyü masası arkaya bir boşluk, sağ ve sola 1 boşluk bırakacak şekilde konulur. O bir boşluktan sonra üçerli şekilde sağa, sola ve arkaya konur. Büyü basacak ekipman var ama tek başına basılmıyor maalesef. Bu seferde madenlerden koyu mavi şekilde bulunan lapis lazuli madenine ihtiyacımız var. Gerektiği kadar onu da bulduktan ya da aldıktan sonra büyü masasına gidip silahınıza sağ tarafta bulunan seçeneklerden seviyenizin yettiği, size daha da avantaj sağlayacak büyüleri basabilirsiniz. Tarifimiz bu kadar, afiyet olsun...

RESİMLER;

1616525764557.png

1616525783363.png

1616525807894.png
1616525816880.png

Geri
Yukarı