Minecraft Ender Dragon tekrar canlanıyor mu?

581710

Centipat
Makaleler
2
Arkadaşlar soru başlıktaki gibi. 8-9 yıllık Minecraft oyuncusuyum, küçüklüğümden beri oynuyorum. Şu Ender Dragon yumurtasını bir türlü çözemedim. Bildiğiniz üzere Ender Dragon'u öldürdükten sonra portalın ucunda yumurta oluyor. Ender Dragon'un tekrar doğması için o yumurtaya sağ tıklamamamız mı lazım? Veya biliyorsunuz ki yumurtayı meşale ile alabiliyoruz, yumurtayı almamamız mı gerekiyor? Yoksa hiçbiri mi, yani Ender Dragon öldükten sonra hiç doğmuyor mu?

Ejderhayı tekrar canlandırabilsin ama bunun için yumurtaya ihtiyacın yok o sadece süs.

4 adet ender kristali lazım yeniden canlandırman için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Mod yüklemediğiniz sürece o yumurtalar sadece birer süs olarak kalacak.
Tabi yeni güncellemelerle canlandırılabilir mi bilmiyorum ama yumurta bildiğim kadarıyla işlevsiz.

Arkadaşlar soru başlıktaki gibi. 8-9 yıllık Minecraft oyuncusuyum, küçüklüğümden beri oynuyorum. Şu ender Dragon yumurtasını bir türlü çözemedim. Bildiğiniz üzere ender Dragon'u öldürdükten sonra portalın ucunda yumurta oluyor. Ender Dragon'un tekrar doğması için o yumurtaya sağ tıklamamamız mı lazım? Veya biliyorsunuz ki yumurtayı meşale ile alabiliyoruz, yumurtayı almamamız mı gerekiyor? Yoksa hiçbiri mi, yani ender Dragon öldükten sonra hiç doğmuyor mu?

Ender Dragon'u end kristalleri ile yeniden doğurabilirsiniz. Yumurta ise işlevsiz.

Geri
Yukarı