Minecraft evimin iç tasarımını yapamıyorum

Gravel8786

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600
Gainward 4060ti 8gb
Gskill RipjawsV 8+8 16gb 3600mhz ram
MLD M300 m.2 ssd
Arkadaşlar yaptığım ev biraz fazla büyük olduğu için evimi dekore edemiyorum.
20x20 büyüklüğünde.
İkinci bir kat da var içinde.
Pencereleri de ışık girsin diye koydum sadece kaba taslak bu.
Dışı.

5759f41f-3b7b-46d9-8ac7-295f7b1da7cf.png

Zemin.

cbfc7d6b-400c-4c28-afe3-30bcbf82fa40.png

İkinci kat.

c3a91161-5943-41eb-a802-5a1a33b8894a.png

Dış tasarımını da pek yapamamışsınız zaten hocam. İçerisini kendinize göre bölümlere ayırın kafanızda ve neyin nerede olacağını planlayın. Görüntü önemliyde, kapılara birkaç blok boşluk bırakarak indirilen düzenli kolonlar ve evin arkasına doğru yukarı çıkan büyük bir merdiven iyi bir detay olabilir. Etrafa hunharca fırın ve sandık fırlatmayın. Fırınları mutfağın zemin dekoru olarak kullanıp yerden tasarruf edebilirsiniz. Ben olsam üst katı depolama için kullanırdım. Bir de internetten Minecraft için tasarım ipuçlarına bakıp kopya çekin.

Denedim ama çok büyük olduğu için sırıtıyor.
Odalara bölmem gerekiyor sanırım.
Odaları duvarlarla bölmeyin. Hayali sınırlar ile bölün. O eve duvardan oda yapmak hata.

Dış tasarımını da pek yapamamışsınız zaten hocam. İçerisini kendinize göre bölümlere ayırın kafanızda ve neyin nerede olacağını planlayın. Görüntü önemliyde, kapılara birkaç blok boşluk bırakarak indirilen düzenli kolonlar ve evin arkasına doğru yukarı çıkan büyük bir merdiven iyi bir detay olabilir. Etrafa hunharca fırın ve sandık fırlatmayın. Fırınları mutfağın zemin dekoru olarak kullanıp yerden tasarruf edebilirsiniz. Ben olsam üst katı depolama için kullanırdım. Bir de internetten Minecraft için tasarım ipuçlarına bakıp kopya çekin.

Odaları duvarlarla bölmeyin. Hayali sınırlar ile bölün. O eve duvardan oda yapmak hata.
Teşekkür ederim

Üst kat kafamda şekillendi ama zemin için kararsız kaldım

Bu arada sizce değişmem gereken bir blok varmı

Yeni konular

Geri
Yukarı