Minecraft: Exit code 0 ve GLFW Error 65542 hatası

İşletim sistemi
Windows 10

BiEmBee

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle Minecraft'ın orijinal Launcher'ini kullanıyorum ve grafik sürücülerim güncel. Aylardır çektiğim bir problemle sizlerden çözüm istiyorum. Bu sorun vermeden önce bilgisayarımı sıfırladım sıfırlamadan önce Minecraft Launcher'i sorunsuz çalışıyordu, sonra sıfırlamadan sonra oyunu yükledim ve bugünde dahil sürekli oyunu başlatma tuşuna bastıktan sonra yeni sürümde glfw error 65542 hatasını eski sürümlerde exit code 0 hatasını alıyorum.

Yani 1.17 girmeye çalışınca glfw hatasını önceki sürümlerde exit code 0 hatasını alıyorum. 1.17 henüz çıkmamışken de 1.16 sürümlerinde glfw hatalarını alt sürümlerde de exit code 0 hatasını alıyordum. YouTube'dan araştırdım bu forum dahil çoğu forumu didik didik ettim.

Söylenen çözümleri yaptım yine etki etmedi. Son dayanağım olarak forum açmaya karar verdim. Sizlerden içtenlikle yanıt bekliyorum lütfen sorunumu çözmeme yardım edin. Çözemezsem son bir çözüm bilgisayarı yeniden sıfırlayıp deneyeceğim. Yoksa kendimi bildim bileli oynadığım Minecraft'a bu saçma hata yüzünden veda edeceğim. Sizlerden çözüm önerilerini bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Merhaba. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler ancak bu yolu defalarca kez denedim olmuyor. Başka bir bilginiz var mı acaba?

+DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldır güncel olanı kur.

+Scannow uygula.

+Scannow uygula.

+Scannow uygula.
Olmadı hala ne yapacağım?

Geri
Yukarı